1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter SATA

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez Fearevil, Styczeń 27, 2014.

1. Fearevil

Fearevil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Witam.

Moze mi ktos napisac jak zrobic zworke w adapterze SATA/IDE? Chodzi mi o to, ktore dziurki w adapterze polaczyc, aby dysk byl w trybie MASTER. Chce wlozyc w swojego kloca dysk SATA 500 GB jednak musze podobno ustawic zworke na MASTER, ale nie wiem gdzie zrobic mostek...
    Dodaje zdjecie adaptera z widocznymi dziurkami na zworke.
    Prosze o pomoc.

Pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. luk897

luk897 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na pewno pierwszy od góry, uwzględniając wielkość zworki w zwykłym dysku ata to będzie jeszcze środkowy; nic jednak nie stoi na przeszkodzie żebyś spróbował dwóch kombinacji

Wczytywanie...

Poleć forum