1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter vga - hdmi

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez tivers, Marzec 19, 2013.

1. tivers

tivers Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam monitor 22 cale z rozdzielczością 1920x1080, ale nie ma on wejścia HDMI ani DVI tylko samo VGA. Czy jeżeli podpiął bym xboxa pod monitor z zadapterem VGA - HDMI to obraz był by normalnej jakości czy jakoś pogorszony ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Odp: Adapter vga - hdmi

Obrazu nie będzie wogole. Do xboxa musisz mieć kabel typowo vga.

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Niekoniecznie...

XCM 1080p VGA box

rozwiązanie drogie, ale podobno działa, osobiście polecam taki kabel :

NOWY KABEL VGA DO XBOX 360 + AUDIO do głośników (3084742367) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

aczkolwiek jakości zbyt dużej się nie spodziewaj i o rozdzielczości rzędu 1920 możesz zapomnieć, tyle tylko że cena niska

5. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    @up
    Litości.

Nie kupuj taniego badziewnego kabla vga. Jakość o wiele wiele gorsza. Kabel vga to tylko od m$ lub BigBen'a.

6. Mr.Vndt

Mr.Vndt Banned

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Rzeszów
    Witam

Popieram kolegę wyżej, sam niedawno kupiłem Xboxa z myślą podłączenia go do monitora kablem VGA. Miałem spory problem z wyborem; adapter HDMI->VGA to drogie wyjście ponieważ HDMI to obraz cyfrowy a VGA analogowy - co do jakości obrazu przy takim rozwiązaniu nie pomogę, ponieważ nie miałem okazji sprawdzić. Jedynym rozsądnym wyjściem jest Kabel AV->VGA i tu znów pojawia się problem - jest masa badziewnych kabli na allegro za 10-20zł które niestety oferują marną jakość obrazu - sam skusiłem się na takie rozwiązanie ze względu na cenę i pożałowałem od razu po uruchomieniu - na monitorze 22' 1680x1050 obraz był wyraźnie rozdwojony, na 19'(oba ASUS) 1440x900 jest trochę lepiej(w dashboardzie porażka, napisy niewyraźne ale w grze jest w miarę ok) ale kabel odsyłam i tak. Z firmowymi kablami dalej jest problem, ponieważ są po prostu drogie i ciężko je dostać(nie licząć oryginalnego od Microsoftu, tego dostaniesz w każdym większym sklepie RTV/AGD). Dla mnie alternatywą okazał się kabel firmy Speedlink - dość niedrogi w porównaniu z oryginalnym, jednak równie ciężko dostępny - dostaniesz go może w jakimś sklepie internetowym - ja kupiłem na niemieckim eBay'u. Mam nadzieję że pomogłem, pozdrawiam

TL;DR: Nie kupuj adaptera, kup kabel AV->VGA, byle nie za 20zł z Allegro

7. Pat80

Pat80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Iława
    Oczywiście ze tak! Wiadomo że kabel za 20zł nie będzie szczytem jakości i o tym napisałem wyraźnie. Z moich obserwacji i prób wynika że lepiej jest z oryginalnym kablem MS lub innym kablem firmowym np BigBen( przedział 60-100zł ). Niestety jakość kosztuje.

8. szlovak

szlovak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łódź
    bez przesady z tą kiepską jakością przejściówki na VGA pod złącze konsoli, to duże. Ja kupiłem używkę w sklepie z konsolami za 10 zł , ostatnia sztuka prawie i obraz żyleta i zero odbić. Mam telewizor Hisense HDready, czyli ta niższa rozdziałka (zresztą żadna gra nie działa na wyższej w praktyce). Zwróćcie tylko uwagę czy gruby oplot kabla jest, tzn żeby kabel wyglądał jak porządny kabel VGA i żeby końcówka przynajmniej na złączu od konsoli była pozłacana, jest wtedy szansa na lepszą jakość, ale tak czy siak brałbym bez wahania ten za allegro, nawet nie wiem czy to nie jest dokładnie ten.

Wczoraj byłem u sąsiada i jego obraz na Soniaku po HDMI był gorszy, na prawdę nie wiem jak to możliwe. Widziałem osobiście jak w TV włącza kanał na wejście HDMI.

Klikajcie "przydatne" jak przydatne :)

Wczytywanie...

Poleć forum