1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adapter wifi. da rade?

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez bystry, Lipiec 18, 2010.

1. bystry

bystry Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, chcialem kupic takie cos w komputroniku,wpiac w klocka i odbierac sygnal z mojego routera..zadziala takie cos?

TP-Link karta Wi-Fi USB 54Mb/s (RP-SMA) TL-WN422G - Notebooki, komputery, laptopy, monitory, karty graficzne - Komputronik internetowy sklep komputerowy

2. Lotnik421 Xbox One

3. Apacer

Apacer Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Polkowice
    Nie da rady.

4. RaaDeeK

RaaDeeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
  5. tolman

tolman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Istnieje również możliwość zakupienia routera z trybem klienckim. Cena za taki sprzęt to mniej więcej cena oryginalnego gwizdka microsoft (oczywiście gabaryty większe).
    Połączenie wygląda wtedy tak:
    gniazdko internetowe w ścianie -> router wypuszczający internet w powietrze -> powietrze -> router działający w trybie klienckim łapiący z powietrza -> kabel lan -> xbox

Przykładowy router (obsługuje niestety tylko standardy b/g, urządzenia obsługujące n są trochę droższe):
    http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=119_171&products_id=6608

Jak poszukasz znajdziesz tańsze. Jako przykład rzuciłem sztandarowy ruter.

6. Dogg

Dogg Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bydgoszcz
    XBOX 360 LIVE Wi-Fi Wireless Networking Adapter (1143975745) - Aukcje internetowe Allegro
    To jest ten od M$, sam chciałem kupić, ale jak zobaczyłem cenę to jednak wolę przeciągać kabel przez całe mieszkanie.

Wczytywanie...

Poleć forum