1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

adapter

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez fofunio, Kwiecień 28, 2013.

1. fofunio

fofunio Świeżak Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam, zakupiłem nagrywarkę ihas 124-04 B lecz niestety nie mam wejścia sata na płycie głównej (zakupiłem za 8 zł przejściówkę na allegro ale pomimo wielu prób podłączania nie działa). Tutaj pojawia się moje pytanie, jaki adapter kupić żeby zrobić przejście na usb i żeby było możliwe przerobienie nagrywarki jak w tym temacie X360 - poprawne nagrywanie xgd3 (modyfikacja nagrywarki) • programosy.pl oraz nagrywanie płytek 1:1. Chodzi mi o przejściówkę w granicach 30 zł, każda będzie dobra czy jak to z tym jest?
    - jakby udało się przerobić tą nagrywarkę jak w powyższym temacie i jak ją odłączę od tego usb to potem nic już nie trzeba z nią kombinować?
    - w tych przejściówkach pod usb pisze nieraz, że działają tylko jeśli napęd to napęd master ale ja nie widzę żadnych zworek na tej nagrywarce, więc mimo tego będzie hulało?

2. Lotnik421 Xbox One

3. remospl

remospl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    40
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Witonia
  4. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
  5. ziutas

ziutas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    13
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Na płycie ma IDE lub ATA jak kto woli. Zobacz na allegro adapter ata na sata. Sam kupiłem ostatnio na jedno urządzenie za 25zł w sklepie komputerowym i wszystko chodzi jak powinno. Na allegro są w takiej cenie na dwa urządzenia.

OBEY ZIUTAS !! <=> GT-S5660 with Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum