1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

admin igorro

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez nowy1, Październik 17, 2009.

1. nowy1

nowy1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Poraz kolejny usonales temat na ktory nie otrzymalem odpowiedzi.To juz moje 3 konto tutaj bo 2 zbanowales za rzeczy pozal sie Boze.Moja propozycja wez chlopie zapoznaj sobie dziewczyne a nie 24h na forum przesiadujesz.I do sprawy podejdz czasem z umiarem.

Ps jak dasz bana po raz 3 prosze wklej tu ten temat ktory pisalem 10min temu za ktorego dostalem warna heh

2. Lotnik421 Xbox One

3. PatrixOK

PatrixOK Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Widocznie ma za co cie banowac... Jakos duzo osob pisze tematy i ich nie banuje? Poprostu jest "ostry". Ale zeby wszystko bylo jasno to niech igorro napisze za co banowal i po sprawie.

Ps. A to czy on siedzi 24h na forum czy robi cokolwiek innego to gowno cie obchodzi!

4. igorro

igorro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Warna dałem ci za obrazę użytkownika, a kont ci nie zbanowałem tylko po uzbieraniu 10punktów dostaje się bana i tyle.

Co do tematu wywaliłem go bo takich tematów było już setki wystarczy poszukać.

Dodam że nie daje nikomu bezpodstawnych warnów, po prostu jak zobaczę przewinienie to osoba która jest za nie odpowiedzialna dostaje odpowiednią karę.

BTW:Nie jestem adminem:D

5. nowy1

nowy1 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Szczecin
    Sorry ale mam juz swoje lata i dla mnie takie forum to nowosc od misiaca bodajze.Poszukam moze znajde.temat do kosza mozna usonac;)

6. krisr77

krisr77 Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    fakt faktem warny rozdajesz lekka raczka :)

Wczytywanie...

Poleć forum