1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

adres fizyczny karty sieciowej xbox

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sh2y, Sierpień 12, 2011.

1. sh2y

sh2y Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, potrzebuje adresu fizycznego xboxa, i nie wiem jak go sprawdzić a dostałem taką wiadomość od dostawcy internetu

W celu zarejestrowania Pana urządzenia prosze podać adres fizyczny karty
    sieciowej (mac) xbox'a.

I nie wiem jak to sprawdzić, prosiłbym o pomoc : ).Z góry dziękuje

@Edit przepraszam ale nie mogłem znaleść nic sensownego w sieci więc napisałem

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kubaszej

Kubaszej Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ustawienia systemu > Ustawienia sieci > Skonfiguruj sieć > Ustawieniaa dodatkowe > Ustawienia zaawansowane
    Prawdopodobnie będzie gdzieś tam

4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie umiesz szukać. Odpowiedzi na twoje pytanie można odnaleźć w 5 sekund. Poza tym nie pisze się znaleść, tylko znaleźć.

Let me google that for you

Wczytywanie...

Poleć forum