1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Adres na który odsełać uszkodzonego pada.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez mati0090, Październik 17, 2008.

1. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c
    Witam.

Parę dni temu przycisk A zaczął mi gorzej działać. Zadzwoniłem więc do M$ z prośbą o uwzględnienie gwarancji. Pani przez telefon podała mi adres na który mam odesłać pada:

Telecam Prague s.r.o
    European Repair Centre
    Na Dlouhem 88
    25 101 Ricany-Javovice(?)
    Czech Republic

Jeżeli ktoś odsyłał xboxa bądź akcesoria na podany adres proszę o zweryfikowanie gdyż nie chcę dłużej czekać w wypadku popełnienia błędu.

Dzięki za pomoc
    mati0090

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Odp: Adres na który odsełać uszkodzonego pada.

To nie możesz zadzwonić jeszcze raz do MS i się upewnić ?? Oni najlepiej będą wiedzieć, gdzie i jak ;)

Coś namotałeś

4. monias

monias Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16

Ciekawe co będzie jak zadzwonisz, powiesz że wysłałeś(nie zrobiłeś tego) i zapytasz ile musisz jeszcze czekać? :D Może da od nich wyciągnąć kolejnego pada za free

5. mati0090

mati0090 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    B-c

Razem z padem do paczki włożyć muszę karteczkę z jakimś numerem po którym sprawdzą, że pad jest wysłany ode mnie i dopiero wtedy wyślą mi nowego pada.

Wczytywanie...

Poleć forum