1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

adres xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kozik123, Styczeń 28, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kozik123

kozik123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    kupilem live golda i podczas rejestracji prosza mnie o wprowadzenie adresu, nie wiem jaki wpisac bo przeciez nie polski bo mam zarejestrowany profil na usa

2. Lotnik421 Xbox One

3. grzesiuzz

grzesiuzz XBOX MANIAK XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Nowy Sącz/Szczecin
    Znajdź jakiś hotel w USA i na niego się zarejestruj

4. sammael74

sammael74 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    olsztyn
    Obojętne, jednak kod pocztowy musi się zgadzać z wybranym krajem i ew. stanem.

Skoro nie ma polskiego Xbox Live, czy rejestracja na inny kraj jest legalna? Czy Microsoft może zbanować takie konto?

Teoretycznie jest to nielegalne i teoretycznie Microsoft może takie konto zbanować, ale dotąd się to nie zdarzyło :) . Wyjątkiem są konta, na których ściągane są filmy z Xbox Live Video Marketplace - jeśli zarejestrowałeś konto na USA i ściągasz film lub serial nie będąc w tym kraju (Twoje IP nie pochodzi stamtąd), możesz zostać zbanowany.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum