1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Afro Ninja

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Fennixs, Kwiecień 29, 2010.

1. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Mam problem z grą o tuż jestem na 1 mapie i jestem na takiej arenie i muszę walczyć z takim z takim facetem i pisze żeby się osłaniać i atakować na początku mogę go trafić ale potem coś tam gadają ze sobą i nie mogę go więcej trafić cały czas się osłania i mnie atakuje. Nie wiem jak to przejść może mi ktoś wytłumaczyć lub dać jakiś link do poradnika.
    Screeny gdzie to jest są niewyraźne bo robiłem telefonem
    Imageshack - p290410100501.jpg
    Imageshack - p290410100501.jpg
    Imageshack - p2904101004.jpg

2. Lotnik421 Xbox One

3. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    W Afro Samurai'a grałej już dawno i za bardzo nie pamiętam, ale może chodzi o to, żeby zadawać mu ciosy w trybie Focus.

4. Fennixs

Fennixs Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
  5. rybik1986

rybik1986 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    chyba trzeba bylo go zachodzic od tylu o ile pamietam:) ale jak poradziles to spoko

6. Zapodawacz

Zapodawacz Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mógłby mi ktoś napisać co mam zrobić przy tym wielkim generatorze, gdzie pojawiają się tylko zombie w pomarańczowych ubrankach i wybuchają? Domyślam się, że muszę je tam wrzucić, ale coś nie umiem :/

Wczytywanie...

Poleć forum