1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

afro samurai problem z przejsciem

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez regeman85, Kwiecień 11, 2009.

1. regeman85

regeman85 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    mam pytanie to tych co maja gre afro samurai...jest taka misja gdzie w pewnym momencie siedzi na skale taki koles i strzela z jakiejs wyrzutni rakiet...trzeba mieczem odbic ta rakiete zeby uderzyla w takiego dziadka na dachu...ogladalem filmiki na youtube jak to przejsc i niby wszystko proste, siedzialem caly dzien i tak robilem i nie udalo mi sie odbic ani jeden raz a trzeba 3...czy mozliwy ze to jest jakis blad w mojej grze? jakby ktos w to gral to niech napisze czy nie mial problemow w tym miejscu...

2. Lotnik421 Xbox One

3. zimak666

zimak666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdynia
    Ja nie miałem zadnych problemów. Jak coś trzeba przytrzymać LT i nacisnac X jak bys nie wiedział zeby odbic pocisk

4. Adamo169

Adamo169 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Łódzkie
    a ja zawiesiłem się w tym momencie co te żółte stworki zjeżdżają z tych trzech taś nie wiem co tam trzeba zrobić co po środku jest taki reaktor czy coś podobnego

5. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Trzeba mieć LT + Y i puścić jak nabój jest w zasięgu uderzenia miecza. Ale żeby na LT+Y uderzyć od dołu to musisz poczekać aż wystrzeli nabój i wtedy szybko LT + Y. W końcu to przejdziesz jak będziesz próbował. Mi się udało od razu.

6. Wicher

Wicher Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radom
    utknąłem :( Proszę o pomoc

7. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Wicher. W tej misji musisz trzymać RT (blokowanie). Gdy jedna z maszyn uderzy w twój miecz, puść RT, LEWĄ gałkę skieruj w jego stronę i naciśnij A. Gdy będziesz na jego głowie skieruj go na te błyskawice (na pierwszym zdjęciu na nie patrzysz :p ) i ponownie wciśnij A. Powinno Ci wyjść. Ja miałem z tym lekkie problemy, ale w końcu się udało.

Jeżeli już mowa o Afro Samurai to ja mam pytanie do tych co już przeszli. Wiecie w jaki sposób zdobyć achievement warty 200 G? Wiem tylko, że trzeba przejść grę na dwóch poziomach trudności, ale nie mogę tej opcji do zmiany trudności znaleźć. Szukałem 2 dni i nie znalazłem.

8. gwynbleidd84

gwynbleidd84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Jeżeli już mowa o Afro Samurai to ja mam pytanie do tych co już przeszli. Wiecie w jaki sposób zdobyć achievement warty 200 G? Wiem tylko, że trzeba przejść grę na dwóch poziomach trudności, ale nie mogę tej opcji do zmiany trudności znaleźć. Szukałem 2 dni i nie znalazłem. [/QUOTE]

Nie jestem pewiem bo jeszcze gry nie przeszedłem, ale wydaje mi się że poziom trudności wybierasz na samym początku. A mianowicie przy opcji wyboru "opaska nr. 2" i "opaska nr. 1". Wydaje mi się, że to jest poziom trudności.

9. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
  10. Angoleiro

Angoleiro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Number One HeadBand to jest poziom Hard - dostaje sie go po przejsciu gry.

pozdrawiam

UP^ ty miales od razu do wyboru poziom trudnosci? To raczej nie mozliwe..

11. gwynbleidd84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Nie mówię, że miałem od razu do wyboru. Tylko po wybraniu opcji "New Game" pojawiają się dwa napisy "Number Two HeadBand" i "Number One HeadBand", z czego można wybrać tylko ten pierwszy, więc z tego wywnioskowałem, że jest to poziom trudności!

12. Paviano

Paviano Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Jarocin
    Włączyłem "New Game" i zresetowałem zapisy i mam do wyboru 2 poziomy trudności. Wezmę Number One HeadBand i zobaczę czy jest trudniej.

13. senderek23

senderek23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nie wiem jak przejsc poczatku pewnej misji mianowicie ten typek co znami lata podpowiada mi zebym przecial line. wale w ta line kopie nie wiem jak ja uderzyc ktos moze wie ?

14. gwynbleidd84

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Łódź
    Musisz podejśc w odpowiednie miejsce i ciąć z góry w "focusie" (LT + Y, jak dobrze pamietam).

15. Macior

Macior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Katowice
    mam problem z bossem w lowdown east pass, strzela do mnie z wyrzutni i kompletnie nie mam pojęcia co zrobić

16. joka013

joka013 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Piła
    musisz włączyć FOCUS'a i w odpowiednim momencie przeciąć rakietę mieczem, tak 3 albo 4 razy

17. neo937

neo937 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Powitać. Mam problem z przejściem kolesia nr 6 (ten z miotaczem ognia). Jak go pokonać? Jest na niego jakiś sposób?

18. zaskron

zaskron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam mały problem otóż jestem w takim momencie gdzie jestem na kawałku skały jest pełno pojawiających się gości. Wszyscy wyglądają jak tej koleś z anime w tym niebieskim co tak cały czas nawija. Nie wiem gdzie to jest jestem chyba przed ostatnim bosem pokonałem już braci więc chyba niedaleko do końca ale stoję w tamtym momencie cały czas;/ choćbym ile zabił tych gości to cały czas pojawiają się nowi. Kurde nie mam pomysłów przesiadam z gry na grę bo nie umiem tego zrobić.

mogę dać screenshot gry jak trzeba

19. pFKablos

pFKablos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Libiąż
    Jeśli macie problem, to wejdźcie na Youtube i wpiszcie w wyszukiwarce:
    "Afro Samurai walktrought". Powinno wam wyskoczyć kilka filmików jak ktoś przechodził grę.

20. zaskron

zaskron Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kontynuuję moją prośbę o pomoc. Jeśli ktokolwiek wie jak to przejść to bardzo proszę czy może mi pomóc. Nie piszę specjalnie nowego posta żeby nie zaśmiecać.

pozdrawiam

21. pFKablos

pFKablos Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Libiąż
    Proszę cię oto link do Walktrought na YouTube:
    YouTube - Afro Samurai Walkthrough - The Lowdown East Pass Part 1 HD
    W "Więcej Od:" masz wszystkie misje pokazane. Mam nadzieję, że pomogłem i że znajdziesz swoją nieszczęsną miejscówkę.

Wczytywanie...

Poleć forum