1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Age of Conan - PYTANIE

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Maxiu10, Kwiecień 18, 2009.

1. Maxiu10

Maxiu10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Witam, mam małe pytanie odnośnie gry Age of Conan, czy w Conanie jak się gra na XBL to gra się tak że robi się swoją postać i gra się tak ze bije się levele, chodzi się na questy itp.(tak jak na kompie) czy gra się po prostu tak, że nawalamy się przeciwko sobie bez celu???:DD:D

Proszę o szybką odp!

z góry dzięki :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
    Trochę głupie pytanie, skoro to gra momorpg(czy jakoś tak) i się płaci abonament za nią to chyba nie opłacało by się płacić abonamentu za zwykle nawalanie.;)

4. Maxiu10

Maxiu10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    No właśnie jeszcze nie moge rozkminić tego jak wygląda rejestracja kąta w conanie na XBL, bo na kompie to chyba na www, a tu to nie wiem...;/

5. czachadymi89

czachadymi89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zabkowice Sl
  6. Maxiu10

Maxiu10 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kraków
    Aha to już wiem, mam conan na x360 i myślałem właśnie nad grą w sieci ale jeżeli to na kompie mozna grać przez sieć to sobie nie zagram ;/ ale dzieki za info :D

7. kopec86

kopec86 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    AoC MMO ma teoretycznie wyjsc na xbox`a w tym roku ale jedyne co narazie wiadomo, to to, że trwają nad nim prace :) ale dla fanów MMO to chyba dobra wiadomosc ze cos sie zaczyna dziać.

Wczytywanie...

Poleć forum