1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Ahh ten router..

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez xelah8, Październik 20, 2011.

1. xelah8

xelah8 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czesc i czolem. Krotko i na temat. Mam problem z routerem, d link di-524. Podlaczam kabel od internetu do wejscia wan w routerze, komputer znajduje mi siec, lecz tylko jako polaczenie lokalne i nie laczy z internetem. Probowalem konfigurowac wedlug roznych porad w necie i nic. Ciagle to samo, tylko i wylacznie polaczenie lokalne. Jestescie moja ostatnia deska ratunku, jak sobie z tym poradzic. Tylko nei piszcie o jakichs firewallach, blokadach itp itd, to wszystko wylaczam i nadal to samo. Zaznaczam, ze kiedys przez ten router w taki sposob laczylem sie z live, ale teraz nie zalapuje... Prosze Was o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Kabel od neta wychodzi z modemu i idzie do routera w gniazdo WAN ?
    Przy włączonym komputerze zresetuj router i modem.

W przeglądarce wpisujesz ip routera. Domyślnie 192.168.1.1, ale możesz mieć inne (start -> wpisujesz cmd -> ipconfig /all i szukasz)
    Login i hasło to przeważnie admin / admin, albo admin / bez hasła

Znajdz opcje quick setup, przejdź 2, 3 kroki klikając next
    Router wskoczy na użytkowe ustawienia i się zresetuje
    Później jak już wykryje neta to skonfiguruj sobie

Wczytywanie...

Poleć forum