Aiden Pearce bohaterem Watch Dogs 2? Niekoniecznie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie przywiązujcie się zanadto do głównego bohatera Watch Dogs - może się bowiem okazać, że w ewentualnej drugiej części jego rolę przejmie inna postać.



Szef Ubisoftu Yves Guillemot nie chce przesądzać, czy w Watch Dogs 2 - o ile gra oczywiście powstanie - wcielimy się ponownie w Aidena Pearce'a. - Wiedzieliśmy, że obsada spotka się ze skrajnymi opiniami. Niektórzy pokochali te postacie, inni nie. Trudno było zadowolić wszystkich - mówi Guillemot.

- Po tym, jak zobaczyliśmy reakcje, wiemy co będziemy musieli zrobić, by się poprawić. Nie mogę powiedzieć, że Aiden Pearce będzie głównym bohaterem kolejnej części, ponieważ sam tego nie wiem. Zobaczymy - dodaje oględnie dyrektor wykonawczy francuskiej firmy wydawniczej.

Guillemot zapytany natomiast o powszechny problem w branży gier, jakim jest obsadzanie w głównej roli "wściekłego białego faceta", odpowiada: - Pracujemy nad tym. Chcemy spędzić więcej czasu na tworzonych przez nas światach i postaciach. Będziecie widzieć tego coraz więcej. Staramy się nieco odcinać od tego, co robiliśmy w przeszłości z postaciami. Spróbujemy wprowadzić większą różnorodność na tym polu.​

 

warone

Banned
Użytkownik
A jak tu się przyzwyczaić jak wraz ze zmiana skórki ubrania w grze zmienia sie tez twarz postaci ? Nie bardzo ale jednak wczoraj tak przypadkowo zwróciłem uwagę nie wiem tez czy w każdej ale z tej standardowej na ten ala biały płaszcz twarz wyraźnie się zmienia .
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
up LOL ?:D
 

Do góry Bottom