Aiming assist w COD: MW2

vesper84

Świeżak
Świeżak
Witam, dziś w pracy znajomy zastrzelił mnie stwierdzeniem, że w MW 2 na multiplayerze jest asysta celowania. Gram już jakiś czas w multi i osobiście nie zauważyłem czegoś takiego, a opinie w necie są różne na ten temat. Wiem, że w singlu jest taka opcja do aktywowania ale tylko tam. Zastanawiam się czym mógłby się objawiać taki aiming assist jeśli wogole istnieje.

Co wy o tym sądzicie?
 

Skolud

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem jak w 2, ale w 1 można było zauważyć, że trochę ściąga celownik gdy się mierzy :) Jakaś mała asysta tam jest, ale niewielka...
 

Szogun96

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z kolegą powyżej.
 

nick99

Użytkownik
Użytkownik
Chyba do wielu gier dodają asystę celowania bo troszeczkę ciężko było by analogami tak dokładnie przymierzyć. Ale pewny na 100% nie jestem.
 

saizor93

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobrze widać to w czasie strzelania na dalekim dystansie. Często sam nie widziałem przeciwników, a miałem ich na celowniku i celownik za nimi podążał.
 

lasek

Użytkownik
Użytkownik
nie wiem jak w 2, ale w 1 można było zauważyć, że trochę ściąga celownik gdy się mierzy :) Jakaś mała asysta tam jest, ale niewielka...
Dokladnie tak, ale w ferworze walki itp w ogole sie tego nie odczówa. Jak kampisz przez caly czas po cichu na przeciwnikow to widac i czuc to lekkie schodzenie celownika...normalka. Ale zeby to byla jakas super pomoc, no bez przesady :D
 

lXBOXl360l

Banned
Użytkownik

Zrobiłem fotke w MW2 jest opcja Wspomagania Celowania.
Osobiście mi to przeszkadza bo czasem mi kamerkę sciąga na bok.
 

vesper84

Świeżak
Świeżak
Zdjecie powyzej dotyczy opcji single player i mam nadzieje ze tylko tej. Wiem, ze wyglada to w ten sposob, ze po przylozeniu broni do ramienia celownik centruje sie na najblizszym celu. Takiej opcji nie mozna wlaczyc w multi(czy sie myle?) i bogu dzieki.

Nie uwazacie ze taki snapping o ktorym piszecie pare postow wyzej jest niepotrzebny i tylko tworzy zla slawe fpsom w wersji konsolowej?

moze mi ktos pokazac jak taki snapping wyglada na jakims filmie(link)?
 

Do góry Bottom