1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aiming assist w COD: MW2

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez vesper84, Listopad 24, 2009.

1. vesper84

vesper84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa...Jaka przeróbka, po*****o?? Same orygina
    Witam, dziś w pracy znajomy zastrzelił mnie stwierdzeniem, że w MW 2 na multiplayerze jest asysta celowania. Gram już jakiś czas w multi i osobiście nie zauważyłem czegoś takiego, a opinie w necie są różne na ten temat. Wiem, że w singlu jest taka opcja do aktywowania ale tylko tam. Zastanawiam się czym mógłby się objawiać taki aiming assist jeśli wogole istnieje.

Co wy o tym sądzicie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Skolud

Skolud Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Mysłowice
    nie wiem jak w 2, ale w 1 można było zauważyć, że trochę ściąga celownik gdy się mierzy :) Jakaś mała asysta tam jest, ale niewielka...

4. Szogun96

Szogun96 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Zgadzam się z kolegą powyżej.

5. nick99

nick99 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Chyba do wielu gier dodają asystę celowania bo troszeczkę ciężko było by analogami tak dokładnie przymierzyć. Ale pewny na 100% nie jestem.

6. saizor93

saizor93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Bardzo dobrze widać to w czasie strzelania na dalekim dystansie. Często sam nie widziałem przeciwników, a miałem ich na celowniku i celownik za nimi podążał.

7. lasek

lasek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Warszawa
    Dokladnie tak, ale w ferworze walki itp w ogole sie tego nie odczówa. Jak kampisz przez caly czas po cichu na przeciwnikow to widac i czuc to lekkie schodzenie celownika...normalka. Ale zeby to byla jakas super pomoc, no bez przesady :D

8. lXBOXl360l

lXBOXl360l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zrobiłem fotke w MW2 jest opcja Wspomagania Celowania.
    Osobiście mi to przeszkadza bo czasem mi kamerkę sciąga na bok.

9. vesper84

vesper84 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Warszawa...Jaka przeróbka, po*****o?? Same orygina
    Zdjecie powyzej dotyczy opcji single player i mam nadzieje ze tylko tej. Wiem, ze wyglada to w ten sposob, ze po przylozeniu broni do ramienia celownik centruje sie na najblizszym celu. Takiej opcji nie mozna wlaczyc w multi(czy sie myle?) i bogu dzieki.

Nie uwazacie ze taki snapping o ktorym piszecie pare postow wyzej jest niepotrzebny i tylko tworzy zla slawe fpsom w wersji konsolowej?

moze mi ktos pokazac jak taki snapping wyglada na jakims filmie(link)?

Poleć forum