1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Air Soft Gun

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Macireks, Luty 1, 2012.

1. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Mamy tu na forum jakiś zapaleńców ASG?? Tyle się teraz gra w BF lub CODa to czemu by nie spróbować na żywca ;)
    Jak ktoś taki jest to niech się pochwali swym arsenałem i powie gdzie najcześciej się strzela to może uda się jakąś ekipke forumową zkleić ;P

Ja dopiero niedawno zacząłem z tym przygode. Mam Ak47 i M4. Wszystkie sprężynowe. Jestem z Rzeszowa i strzelam się po okolicznych lasach lub wioskach ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Hmm ja się strzelam, posiadam G36C elektryk a strzelam się po lasach w Głuchołazach, jak szukasz jakiś informacji to zapraszam na wmasg.pl każdy airsoftowieć powinien znać tą stronę, a i biegam w mundurze flecktarn docelowo ma być wz93 albo marpat bądź multicam.

4. Macireks

Macireks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    No właśnie zamierzam kupic jakiegoś elektryka bo udało mi sie dziś sprzedać ak i zastanawiam sie tez nad jakims mundurem.

5. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Napisz ile masz to może coś doradzę, jak mniej niż 200zł na mundur to flecktarn z allegro za 30zł komplet, a co do repliki to też podaj ile masz coś pomyślimy ja osobiście zbieram na M4, albo M16.

6. mdgwp

mdgwp Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Niestety nie jest to dość popularny sport, a szkoda. W mojej okolicy ' strzela ' się około 70 osób, więc czasem zloty są cudowne, tylko, że sporo jest terminatorów, ale i na takich mamy sposób ;p

7. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    gdzie mieszkasz? ASG to dość już mocno popularne zajęcie.

8. QwerTaj

QwerTaj V.I.P V.I.P

Polubienia:
    235
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Ostróda
    Ile kosztuje ta 'zabawa'? Tak na oko, strój + broń, itp. Od dłuższego czasu sobie wmawiam, żeby się tym zainteresować i za każdym razem to odwlekam ;)

9. uszyneq

uszyneq Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    24
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    sory ale jak latacie po lesie i sie strzelacie to skad wiecie ze ktos zostal trafiony plastikowa kulka? W Paintballu to chociaz wiadomo bo sa kulki z farba.. Moze ktos to jakos wytlumaczyc ? I ile tak srednio kosztuje jakis karabinek..

10. stawik997

stawik997 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Łódź
    Zależy, ja sam się w to nie bawie. Ale znajomy ma M16 elektryk i dał za to 800zł. Ale jest to pełna replika, wszystko takie samo jak w oryginale, ciężar itd. :D Więc jest to drogawy sport :D

11. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Za 200/300 zł wyrwiecie karabin używkę w dobrym stanie do tego kupujecie mundur flecktarn na allegro całe 30 zł z wysyłką, i do tego jakieś gogle możecie tu też wydać jakieś 50 zł na używkę gogli ESS (oryginalne armii bardzo wytrzymałe) albo budowlane z doświadczenia wiem że wytrzymują, no i kulki cena jest różna zależna od marki ale takie kulki gunfire 3500k 13 zł z wysyłką 23 zł. Co do kwestii tego skąd wiemy że się trafiło to jest to gra fair play dostałeś to się przyznajesz, a jak ktoś za dużo się nie przyznaje to widać to.

12. Strus

Strus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    To gra gentelmanów.

Ja osobiście jeżdżę tylko na milsimy. Na strzelance byłem raz w ciągu całej swojej airsoftowej bytności. Świadomość, że jedna kulka jest w stanie wyłączyć Cię z 48 godzinnej imprezy - to dopiero daje niesamowitego adrenalinowego kopa przy kontakcie ogniowym.

13. Altres

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    A no daje kopa daje, ale trochę też psuje czasem się wpadnie w tą zasadzkę i lipa wtedy, swoją drogą nauczyłem się już że najlepiej jest być szpicą, a i imprezy typu STALKER też są fajne.

Wczytywanie...

Poleć forum