1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akcja Far Cry 3 poza Afryką

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez Kaliberek, Listopad 30, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Kaliberek

Kaliberek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Kraków
    Jak dowiedział się serwis IncGamers, akcja trzeciej części Far Cry zostanie przeniesiona poza Afrykę. Źródłem jest tych doniesień jeden z pracowników Ubisoft Montreal. Informacja wypłynęła zaraz po tym, jak Kevin Shortt - scenarzysta pracujący przy Avatar: The Game oraz Far Cry 2 - potwierdził w wywiadzie dla PlayStation Magazine, że deweloping kolejnej części serii już trwa.
    Według źródła, projekt jest jeszcze w bardzo wczesnym stadium produkcji, a zespół w studiu cały czas zastanawia się nad kierunkiem, w którym rozwinie się fabuła gry. Tak naprawdę nic jeszcze nie zostało ustalone i wszystko się może zmienić. Oznacza to również, że informacja o umieszczeniu akcji gry poza Afryką może jeszcze ulec zmianie, jednak jest to mało prawdopodobne. Sam informator mówi, że „nie ma pojęcia gdzie akcja gry zostanie umieszczona, jednak jest prawie pewien, że nie będzie to Afryka”.

Far Cry zadebiutował w 2004 roku i od razu zdobył sympatię fanów FPSów – gra dostała bardzo dobre oceny i recenzje. Akcja pierwszej części miała miejsce na tropikalnej wyspie. W jej kontynuacji z 2008 roku trafiliśmy do fikcyjnego, ogarniętego wojną domową, afrykańskiego państewka. Far Cry 2, pomimo zmiany dewelopera, utrzymał wysoki poziom, chociaż nie był już tak rewelacyjną produkcją jak poprzedni epizod – pojawiły się negatywne opinie na temat niewykorzystanego potencjału fabularnego, czy też sztucznego wydłużania czasu rozgrywki. W oczekiwaniu na „trójkę”, zachęcamy do przeczytania recenzji Far Cry oraz Far Cry 2, autorstwa redaktorów gry-online.pl.

Źródło: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=49315

2. Lotnik421 Xbox One

3. maniek666pl

maniek666pl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    no cóż nie wiem czy chcę grać w 3 część tej gry. Moim zdaniem cokolwiek nie zrobią a będzie w tej grze tytuł "FAR CRY 3" to ludzie będą niespełnieni. Jak to później się okazuje ... "gra jest świetna ale tytuł zobowiązuje.." a wydaje mi się że z tej gry/serii więcej się nie wyciśnie. Zwłaszcza że i pierwsza i druga część to żadna rewolucja/rewelacja. Ot kawał dobrego shootera z ładną grafiką i średnią fabułą.

Zwłaszcza że nadzieje fanów po 1 część zawiedzionych 2 częścią może być ciężko zadowolić :D

4. lisek84

lisek84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Kielce - Warszawa
    jak dla mnie FarCry to była prawdziwa perła wśród shooterów. FC2 - to już pomyłka - fajna gra, ale nic nie ma wspolnego z FarCry (poza wydawcą)

Moim zdaniem jedyna szansa na kontynuację FarCry to - oddac grę CryTekowi, co jak wiemy możliwe nie jest więc jak dla mnie kolejna gra, powinna nazywac sie inaczej, nie nawiązując do tego tytułu.

5. elamigos

elamigos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Mnie w FC 2 strasznie wkurzal respawn przeciwnikow. Oby w dalszych czesciach tego nie bylo. Do dwojki podchodzilem trzy razy i bylem bliski rzucenia gry w kat. ;) Ale za trzecim sie wkrecilem i przeszedlem calosc. ;) Afryka grze sluzyla, wole dzungle niz ciemne korytarze.

6. ggghhh421

ggghhh421 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    Pierwszy i ostani raz zagrałem w Far Cry jak dostałem kompa ;P Teraz czekam na FC3
    aby zagram pierwszy raz w to na xboxie, mam nadzieje ze się nie zawiodę ;D

7. vagner

vagner Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Tytuł napewno nie zmienią. Siła marki w sprzedaży też się liczy. Były tropiki, była afryka, może teraz antarktyka.

8. KriS360eLite

KriS360eLite Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    w FC 1 były bardzo małe wymagania i to był + a Najbardziej w fc 2 irytowało mnie te iż więcej przejezdziło się po mapie a mnie strzelało :/ , i ten respawn przeciwników :/

9. x-avier

x-avier Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Katosy
    Ja bym osadził akcję na Syberii lub Alasce, wyobrażacie sobie to, góry, tajga...kolejki górskie, zamarznięte jeziora, przełęcze, gęsty śnieg, jazda na nartach, skuterach, niedźwiedzie, kruki i etc...było by fajnie...mam nadzieję, że nie Afryka znowu.

10. ggghhh421

ggghhh421 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Wrocław
    x-avier noo dobry pomysł ;d mogło by być coś z "zimy" Ogólnie motyw misji na śniegu za*****szczo wyszedł na MW2 wiec też jestem za tym aby była ZIMA!!!! .

11. maciek1992

maciek1992 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Far Cry 2 nie byla zbyt ciekawa moze 3 sie poprawi :)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum