Akcja Polonizacja - L.A. Noire

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Kris22

Użytkownik
Użytkownik
Witajcie, jakiś czas temu przed premierą F:NV została stworzona petycja, która miała na celu wydanie gry z polskimi napisami na konsolę - pomogliście mimo miernego wyniku.

Teraz, gdy samo EA po paru dniach działania petycji na FB w sprawie pełnej polonizacji DAII odpowiedziało od razu warto by spróbować z inną świetnie zapowiadającą się grą - L.A. Noire, pomożecie?

Link FB - kliknijcie 'Lubię To' i spróbujmy pokazać, że jest w nas siła :).
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
bez sensu jak dla mnie, bardzo rzadko gry od Rockstara mają spolszczenia, tym bardziej na konsole, jedyne co mi przychodzi na myśl, to oficjalne spolszczenie do GTA SA od cenegi, na PC ofc. Jeszcze jest fakt że dialogi w grach rockstara to ważny aspekt, a chyba nie chcielibyście mieć tak spolonizowaną grę jak Call of Duty i jego mÓr berliński ?
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie rozumiem polonizowania takich gier. Dialogi najczęściej ograniczają się do '****, son of a bitch, get the **** out', itd., a to chyba zna każdy.
Co więcej, gry R* ograniczają się do podążenia do celu i zlikwidowania go, więc nawet nie trzeba znać treści zadania.
Jak ktoś chce poznać fabułę to czyta pierwszą lepszą recenzje i gotowe ;)

Ew. można nauczyć się angielskiego, który jest moim zdaniem niezbędny do ogólnego życia, ale po co ;)

Edit:
Ludzie, ależ wy sztywni jesteście. Bierzecie to wszystko za poważnie ;)
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jak ktoś chce poznać fabułę to czyta pierwszą lepszą recenzje i gotowe ;)
Nie wiem jak to skomentowac... i chyba sobie daruje.

Watpie aby taki gigant podporzadkowal sie jakiejs petycji[?] (akcji). Ale to nie znaczy, ze jestem im przeciwny. :)
 

Cloud Strife

Użytkownik
Użytkownik
Nie rozumiem polonizowania takich gier. Dialogi najczęściej ograniczają się do '****, son of a bitch, get the **** out', itd., a to chyba zna każdy.
Co więcej, gry R* ograniczają się do podążenia do celu i zlikwidowania go, więc nawet nie trzeba znać treści zadania.
Jak ktoś chce poznać fabułę to czyta pierwszą lepszą recenzje i gotowe ;)

Ew. można nauczyć się angielskiego, który jest moim zdaniem niezbędny do ogólnego życia, ale po co ;)
Radziłbym ci może byś wpierw się zapoznał informacjami nt. tej gry. To nie jest kolejna strzelanka, a zupełnie coś innego.
 

raflooldz

Banned
Nie rozumiem polonizowania takich gier. Dialogi najczęściej ograniczają się do '****, son of a bitch, get the **** out', itd., a to chyba zna każdy.
Co więcej, gry R* ograniczają się do podążenia do celu i zlikwidowania go, więc nawet nie trzeba znać treści zadania.
Też nie mam słów. Chyba 'dialogi, które rozumiesz' ograniczają się do tych zwrotów...
 

T0Mmy

Banned
Fajnie ale i tak zapewne sie nie uda . R* ma nas w D...
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeśli będzie PL to kupuję, jeśli nie to nie :) klikam.
 

uzurpator87

Użytkownik
Użytkownik
Fajnie ale i tak zapewne sie nie uda . R* ma nas w D...
Typowe myślenie.... yhhh... może sami nauczcie się angielskiego? Może to Wy macie w ***** wszystkich producentów gier, którzy wypuszczają gry po angielsku? Ignoranci....
Akcja polonizacja... nawet jeżeli coś zrobią to tylko napisy a Wy i tak będziecie narzekać że nie dubbing:/ jak w jakieś grze jest dubbing to znowu marudzicie, że jest do bani, że aktorzy źle dobrani itd.
Najłatwiej nauczyć się angielskiego i cieszyć się oryginałem :)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Powiem tak. Rockstar oficjalnie zakazał lokalizować grę na jakiekolwiek inne języki niż angielski, włoski, francuski, hiszpański (chyba) i jeszcze jakiś. Więc możecie zapomnieć o polonizacji,a nawet jakby R* powiedział że można lokalizować do woli to i tak Cenedze będzie szkoda kasy. Tyle w temacie.
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
Syzyfowa praca jak dla mnie, nie ma szans na wersje PL.
Ciekawe ilu pracowników Rockstar wie gdzie leży polska?
Obstawiam max 20% :D
 

albert1312

Użytkownik
Użytkownik
Może ktoś spolszczy tak jak GTA IV ; )
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jakby kto pytał

Decyzja Rockstar
 

Gonzo7

Użytkownik
Użytkownik
Ja tam wolę takie gry po angielsku, tzn. oby tylko można było włączyć napisy angielskie i będzie cacy ;)
 

Kris22

Użytkownik
Użytkownik
Mhm, skoro tak to szkoda, bardzo - cóż,
Nie rozumiem polonizowania takich gier. Dialogi najczęściej ograniczają się do '****, son of a bitch, get the **** out', itd., a to chyba zna każdy.
Ilość godzin spędzonych przy nagrywaniu dialogów to ponad 40godzin więc daruj sobie wypisanie takich kretyństw.


Do zamknięcia, usunięcia, trudno.
 

Marf

Użytkownik
Użytkownik
Na bank nie bedzie oficjalnego spolszczenia..
Tylko jakieś nie oficjalne,ktore bedzie trzeba wtapiać do obrazu,bo inaczej tego nie widze.
 

kwiatek169

Użytkownik
Użytkownik
Pełna polska wersja by zniszczyła grę , ale same napisy Pl by się przydały:)
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
nieuki... Angielski jest najważniejszym językiem na świecie. Dużo czasu poświęcić na naukę nie trzeba, jeżeli chcecie rozumieć to co jest w grach itp...
UCZYĆ SIĘ a nie narzekać :]
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
Powiem tak. Rockstar oficjalnie zakazał lokalizować grę na jakiekolwiek inne języki niż angielski, włoski, francuski, hiszpański (chyba) i jeszcze jakiś. Więc możecie zapomnieć o polonizacji,a nawet jakby R* powiedział że można lokalizować do woli to i tak Cenedze będzie szkoda kasy. Tyle w temacie.
dokladnie!:)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Lepiej uczcie się angielskiego za młodu (choćby z gier) , bo bez języka zginiecie...;)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom