1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akcja Świeżaczek - Co i gdzie kupić.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez FLANC, Październik 20, 2014.

1. FLANC

FLANC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam was,
    widziałem już niżej podobny temat, aaale!
    1. Jest to moja druga konsola, daaawno temu miałem PS2. Teraz chcę pograć na swoim 47" Philipsie i przymierzam się do kupna konsoli - XBOX360 lub PS3. Chciałbym poznać waszą opinię( nie jednostronną)
    2. Budżet to 1200zł - stać mnie na zapłacenie za abonament w Xbox, oczywiście wolałbym kupować używane gry...
    3. Minus X360 to brak BlueRaya... Plus to fajny(chyba?) kinekt na którym też mi zależy aby pograc przy posiadówie ze znajomymi
    4. Nie wiem dlaczego tak dużo ludzi tu chce przerabiać konsole, czy ktoś mógłby mi to wytłumaczyć?
    5. Proszę o potraktowanie tematu poważnie :)

Z góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. marcinm48

marcinm48 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    jak masz 1200 zł to radził bym odłożyć coś jeszcze i wyposażyć się w xbox one i kupić taki zestaw z Unity.
    Na tej konsoli najlepiej przetestujesz nowy TV

4. FLANC

FLANC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Póki co chyba XBOX One jest jak dla mnie wielką zagadką i nie jest jeszcze dopracowana z tego co wyczytałem na forach... dlatego obawiam się póki co tego zakupu, no i te ceny gier baaardzo odstraszają póki co :)

5. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ludzie przerabiają konsole żeby mieć gry praktycznie za free. Co do Blue Raya, to dla ludzi posiadających przeróbkę, to ogromny plus. Co do pytania pierwszego, to Ci nie powiem, bo używałem tylko klocka (tzn. ciągle go mam), a co do drugiego, to sam dasz radę znaleźć odpowiedź.

6. FLANC

FLANC Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Vaiper dzięki za odpowiedź, ale nie czaję prawie nic z tego co napisałeś:)

EDIT:

No to czy zaawansowani mają dla mnie jakieś rady? Jaka wersja XBOXa, czy przeróbka jakaś zalecana, jakieś dodatkowe zakupy - może namiary na sprzęt...
    Za całe info ja i inne świeżaki będziemy wdzięczni :)

7. Vaiper

Vaiper Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    1. Nie pisz posta pod postem
    2. Ludzie przerabiają konsole, aby mieć gry prawie za free (A w przypadku rgh za totalne free)
    3. Dla ludzi posiadających przeróbkę Lt 3.0, fakt iż Xbox ma napęd dvd, to plus, bo płyty dvd kosztują 4,50 (Przynajmniej ja takie kupuje), a BluRay z tego co wiem, to jakieś 20 zł za sztukę (Jeśli się mylę, niech ktoś mnie poprawi).

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz dokładnie o co mi chodzi.

Co do Xboxa, to Z takim funduszem najlepiej szukaj slima z wasabi (Multi, gra z dysku), bądź z RGH (Offline). Ewentualnie Lt 3.0 też daje możliwość multi, ale musisz kupować płyty. Po resztę informacji odsyłam do wyszukiwarki.

A co do reszty świeżaków, to wątpię w to, aby zajrzeli w ten temat, bo chyba są zbyt leniwi. Tygodniowo powstaje kilka takich tematów. Chyba napiszę jakiś ostateczny tutek jak znajdę czas.

8. albinozz

albinozz Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    https://www.facebook.com/tylkopunk
  9. zibi_07

zibi_07 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    50
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Według mnie nie warto. Opis chaotyczny (nawet wspomina coś o PS3Move ;) ). Nie wiadomo jaka wersja (pewnie stary fat) i do tego kompletny golas (trzeba przynajmniej pada dokupić). Nie wiadomo ile pochodzi, a sprzedawca daje krótki okres gwarancji (30 dni). Ja bym nie ryzykował. Lepiej dołożyć i kupić od jakiegoś sprzedawcy z naszego Forum.

Wczytywanie...

Poleć forum