1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Akcja True Crime zawita do Chin

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez DusiekPL, Luty 11, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. DusiekPL

DusiekPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Grójec
    Brak poważnej konkurencji zapewni nowej odsłonie True Crime sukces - przekonuje Mike Griffith, dyrektor wykonawczy Activision Blizzard. Do premiery gry dojdzie w tym roku.

"To wielka gra akcji z otwartym światem, która wygląda szczególnie mocno i powinna czerpać z faktu, że tegoroczne okienko wydawnicze w tym gatunku jest szeroko otwarte". Tymi słowami dyrektor wykonawczy firmy Activision Blizzard rekomendował nową odsłonę serii True Crime na ostatnim zebraniu inwestorów. Za brak konkurencji uznał oczywiście brak nowej odsłony GTA.

Projekt powstaje w studiu United Front, odpowiedzialnym za ModNation Racers. Autorem dwóch poprzednich części (Streets of L.A. i New York City) była ekipa Luxoflux. Tym razem akcja przeniesie się do Chin, gdzie gliniarz działający pod przykrywką będzie rozpracowywał triady.
    "Gra łączy w sobie hollywoodzki styl jazdy samochodem ze sztukami walki i strzelaninami rodem z azjatyckiego kina akcji i horroru" - dodał Mike Griffith. Premiera, choć bez szczegółów, zaplanowana jest wstępnie na ten rok.
    Nowy True Crime został zapowiedziany w grudniu, podczas gali Video Game Awards.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    to będzie dopiero gierka ;p

4. patryk878

patryk878 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Warszawa
    Ahhh pamiętam jak grałem w L.A. na PS2. Zachwycałem się grafiką i jeździłem całe dnie samochodem nie wypełniając żadnych misji. Ciekawe jak będzie z częścią na next geny.

5. mentes

mentes Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Italy
    ja grałem na PC w obie wersje tego to nie mogłem się oderwać od klawiatury ;p

6. 1ghost18

1ghost18 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dobra gierka ale bardziej czekam na mafie 2

7. Hesperide

Hesperide Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Toruń
    To może byc fajna gra, ale bardziej czekam na Mafie 2. Pierwsza część mi się spodobała i w drugą będe chciał zagrać i pewnie kupić ;P

8. jadakis1

jadakis1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    o tak, Mafia 2 wymiecie konkurencję:)

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum