1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aklimatyzacja.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez wujekrat, Marzec 3, 2010.

1. wujekrat

wujekrat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem pewnej zacnej konsoli z ,,x'' w nazwie. Jak sądzicie, ile czasu potrzeba, żeby przyzwyczaić się do grania padem?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kamil Diablo

Kamil Diablo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Toruń
    No zależy z biegiem czasu na pewno się przyzwyczaisz. Trudno mi konkretnie określić ile czasu na to trzeba.

4. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Jeśli niedawno miałeś styczność z padem PS3 lub czymś innym mniej przypominającym pada od 360 to zajmie Ci to od tygodnia w górę :p
    A jak nie to błyskawicznie się przyzwyczaisz, idealnie leży w dłoniach.

5. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    26h 34min 15s.

Nie no na poważnie to skąd mamy wiedzieć. Ja się szybko przyzwyczaiłem i podejrzewam że sporo uzytkowników podobnie.

Poza tym to wszystko jest kwestią bardzo indywidualną.

6. Czesi0

Czesi0 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Przyzwyczaisz się w góra tydzień :) na początku bd miał problemy z celowaniem i w samochodówkach z ogarnięciem a tak to light ;d

7. sheriffxPL

sheriffxPL Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Lublin
    Zależy:
    GTA IV - moja pierwsza gra, po dwóch dniach już grałem bez myślenia o tym co teraz zrobić żeby...
    Po tygodniu już swoboda
    Miesiąc w MW 2 i możesz zacząć wymiatać :) Mi ogarnięcie MW 2 na multi zajęło tydzień no life - po 10h dziennie :)

Xbox ma ekstra pada, do pada na ps2 nie mogłem się przyzwyczaić po dwóch dniach non stop grania u kolegi,

8. neCro

neCro Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Wrocław/ LA
    Ja mialem problemy 2 tyg, potem juz ok.

9. Bazajaytee

Bazajaytee V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    się znamy?
    mi to zajęło 2 dni, dodam, że wcześniej nie miałem pada w ręku:D

10. wujekrat

wujekrat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za pomoc, towarzysze!

11. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    jak masz stycznosc z konsolami to jak dla mnie nie ma takiego czegos jak "przezwyczajanie sie do pada" lapiesz pada i grasz, nie zaleznie jakiego. chociaz faktycznie jeden jest wygodniejszy drugi mniej, oczywiscie pady od x'a leza w mojej dloni jakby byly specjalnie do niej produkowane, a najlepsze jest to ze kazdy ma takie wrazenie :)

12. gabhor

gabhor Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Prudnik
    Osobiście opanowałem pada w kilka dni od zakupu konsoli. Zaczynałem zabawę od pozycji "MoH: Airborne" i przyznam, że największy problem na padzie to dostosować paluchy do odpowiednich przycisków; samo chodzenie i celowanie to pikuś ale gdy dochodzi skakanie i rzucanie granatów + uderzanie kolbą robi się ciekawie.

A propos... ciekawe jak szanowni forumowicze-konsolowcy wypowiedzieliby się na temat "lepsiejszości" pada do Xboxa a PS3?

Ja osobiście miałem porównanie i uważam, że usytuowanie lewego analoga na padzie Xa jest o wiele wygodniejsze niż w PSie. Te dwa analogi obok siebie przyprawiają mnie o skurcz kciuków. "X360" rulezzz!!!

Poleć forum