1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualcaja z płyty z awatarmi??

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez InPirats, Październik 26, 2009.

1. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    mam do was takie pytanie był już tu gdzieś wątek na ten temat ale nie mogłem znaleźć więc piszę to tak jak grałem w gry 2 wave to było wszystko ok dashboard miałem ten co jak kupiłem konsole ten oryginalny normalny na początku a jak włożyłem gre dirt2 i tam na płycie miałem update taki folder to wyskoczyło mi aby zagrac w gre musisz zaktualizować konsole i zrobiłem to coś się tam kopiowało potem konsola sie zrestartowała i po zalogowaniu wyświetliło mi się nowe menu i takie coś aby kolesia ubrać tego jaki chce się mieć awatar i teraz tak więc co to jest jakaś łątka? czy wgrałem już jakaś pełną wersje NXE ze mi tak zrobiło czy to jest łatka a pełną muszę pobrać np tą co ma 70mb i wgrać jak to jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    to juz jest pelna wersja teraz jakos na dniach moze tygodniach będzie aktualizacja do kolejnej wersji

4. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    a nie wiesz jaka to mogła być? jaką wersje wgrałem? chodzi mi otą co jest na płycie z NFS i np DIRT to jaka ona jest? 2.0 i co dalej?

5. InPirats

InPirats Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Polska
    a nie więcej nie wiecie jaka mogła być?

6. adeek

adeek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A co my wróżki ?:mad: Tak Ci ciężko włączyć konsole i sprawdzić ?

Wczytywanie...

Poleć forum