1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja.. a gry

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez grzebcio33, Styczeń 29, 2011.

1. grzebcio33

grzebcio33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    Witam mam konsole z najnowsza aktualizacja i LT czy jak nię będe grał przez siec to moge grać w te nowe gry ??? single player

2. Lotnik421 Xbox One

3. BratMichała

BratMichała Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    te co mają ap25 to nie... bo bedą chciały aktualizację dasha, a jak zaktualizujesz to flaga :p

4. rs.pect

rs.pect Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    gdzieś w Polsce
    BratMichała, on już ma tą aktualizację.

grzebcio33, co do tych gier z AP 25 (już 6), to będziesz musiał sobie wgrać LT+ (napędy Hitachi, Benq i Liteon), albo zostać na LT (Samsung). Na LT+ gry wymagają patcha, który automatycznie jest wgrywany przez abgx360 (w wersji od 1.0.3). Polskie wersje wymagają modyfikacji plików (przekopiowanie polskich plików językowych do angielskiej z patchem) i zwiększają ryzyko banicji.

5. grzebcio33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    ale jak ja mam ta aktualizację i nawet oflagowana konsole :D to moge grac w nowe gry bez LT+ ? tylko w single plyer ?

6. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    W single , możesz grać zawsze a jak masz już oflagowaną konsole to tak czy inaczej dostaniesz bana ( chyba że odłączysz od neta to nie dostaniesz do ponownego podłączenia i fali banów ) odłącz neta i się z nim pożegnaj PRZERÓBKA = BAN pozostaje ci tylko single

1 osoba to lubi.
  7. grzebcio33

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Żagań
    czyli na potwierdzenie mam lt i moge grac w nowe gry nie orginalne ? tylko nie moge sie lączyc xbl ? dobrze rozumiem ? :D

Wczytywanie...

Poleć forum