1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Błąd 23EF-351F-B800-0F00-C00-013

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kreagon, Marzec 21, 2012.

1. Kreagon

Kreagon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich.
    Dzisiaj postanowiłem uruchomić x360 po raz pierwszy od prawie 2 lat (konsola zakupiona w 2009 Jasper z przeróbką iXtreme o ile dobrze pamiętam) konsola nigdy nie była podłączona do internetu
    Do tej pory nie miałem z nim żadnych problemów, lecz dzisiaj porzyczyłem od znajomego grę "Catherine " po wgraniu na dysk i odpaleniu pojawiła się prośba o aktualizację.
    Wszystko wydawało się ok lecz po "restarcie " pojawia się komunikat z błedem aktualizacji "23EF-351F-B800-0F00-C00-013" Proszę ponownie wsadzic płytę.
    Probowałem kilka razy, pobrałem nawet update na CD/Pendriva lecz cały czas to samo, pojawia się pasek z "wgrywaniem update " lecz po chwili dalej komunikat z błedem.

Z tego co do tej pory wyczytałem to update najprawdopodobniej usunął przeróbkę ? Jeśli tak to mam 2 pytania.
    1.Czy jest jakaś możliwość uruchomienia ponownie konsoli (pobranie/wgranie starszego Dasha ? ) gdyż próbowałem 3 orygnalnych gier (Pure/Lego Batman/GTA 4/Mirror's Edge ) lecz update dalej nie rusza. (czy też muszę zakupić jakąś gre z 2011/2012 ?)
    2.Jeśli update usunoł "przeróbkę " to czy mogę teraz bez problemu podłaczyć konsole do internetu ? (bez obawy o bana ? ) gdyż i tak nosiłem się z zakupem nieprzerobionego xboxa (czy też już dostałem bana poprzez "silent update ? )

Pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedź
    Jeśli niektóre pytania wydają się durne to zapewne takie są gdyż jestem laikiem w sprawie x360 :p

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miałeś spoof'a napędu, dlatego aktualizacja nie idzie do końca. Nie podłączysz się do Live'a, bo będzie potrzebna aktualizacja konsoli.

4. Kreagon

Kreagon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jeśli mógłbyś wyjaśnić co dokładnie znaczy "spoof'a napędu," i jak to naprawić byłbym bardzo wdzięczny :)
    Bo nie wiem czy już się rozglądać za nowym x360 a tego sprzedawać na części :p

5. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spoof - wymiana napędu na inny niż był fabrycznie lub wymiana napędu na taki sam, lecz niewgranie do niego FW ze starym kluczem. Musisz mieć klucz z oryginalnego napędu (napędu wstawionego fabrycznie) i taki sam model napędu.

6. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    powinien byc naped liteon na kazdym innym nie przejdzie aktualizacji zobacz z pendriva dasha 13599

7. irazu

irazu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a czy takie klucze sa indywidualnie przypisane do napedu czy sa takie same np. w zaleznosci od producenta czy wersji fw ??

8. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Każdy napęd ma indywidualny klucz.

9. irazu

irazu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli brak dostepu do oryginalengo napedu to brak mozliwosci aktualizacji bez przerobek tak ??

10. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie musisz mieć oryginalnego napędu, wystarczy, że masz jego klucz. Wtedy wgrywasz OFW lub LT z kluczem z oryginalnego napędu.

11. irazu

irazu Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no wlasnie nie mam

12. Kreagon

Kreagon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @TigraTeam
    Spróbuję pobrać tego Dasha który podałeś.

@~adam34689
    Dzięki za odpowiedź ale dla mnie to zabrzmiało jak w chińskim języku :p
    Nie mam pojęcia skąd wziąć klucz itp więc chyba jednak będzie trzeba tego wystawić na allegro (o ile odpali...) i poszukać nowego.

13. Kreagon

Kreagon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepraszam za double posta ale wielkie dzięki TigraTeam dash wgrał się bez problemu, lecz flash poszedł bye bye.
    Jak rozumiem od teraz napęd czytać będzie tylko oryginalne gry ?
    I czy bezpiecznie jest teraz podłączyć xboxa do internetu czy też nie ?

14. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Będą działały tylko oryginalne gry. Na twoim miejscu wgrałbym OFW ręcznie (większe bezpieczeństwo na Live'ie).

15. Kreagon

Kreagon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wielki dzięki chociaż wiesz dla mnie OFW to jakiś magiczny skrót a co dopiero mowa o wgrywaniu :p
    Jeśli nie było by problemu z LIVE to od teraz mógłbym kupować tylko oryginalne gry i nie bać się o bana ?

16. adam34689

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  17. Kreagon

Kreagon Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    @~adam34689
    Jeszcze raz wielkie dzięki ale wystarczy że zobaczyłem screena z otwartą konsolą to już wiem że nawet się za to nie biorę bo tylko bym popsuł :p

Wczytywanie...

Poleć forum