1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja, co należy zrobić, aby grać we wszystko bez live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Rybka00, Czerwiec 12, 2011.

1. Rybka00

Rybka00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Witam,

krótko i na temat. Mam bana na live i IExtreme 1.51. Wgrała mi się ostatnio z nfs shifta aktualka kinecta. Blokuje mi to np: fable 3. Nie zależy mi na graniu online, tylko singla w domu. Co mam zrobić, aby odpalać gry z nowymi zabezpieczeniami?

Przewertowałem wiele stron forum i wszyscy piszą tylko o live, dlatego zakładam nowy temat.

Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Słabo wertowałeś. W przypadku zabezpieczenia AP.25 nie ma znaczenia czy live,czy offline. A o tym jest kilkadziesiąt tematów tu na forum. i dam sobie rękę uciąć że w conajmniej co drugim temacie padło pytanie podobne do twojego

4. Rybka00

Rybka00 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Gdańsk
    Bardzo możliwe, jednakże nie uzyskałem jeszcze dokładnej i krótkiej odpowiedzi na moje pytanie. Jesteś w stanie mi takową udzielić?

5. Chris von D

Chris von D Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Forum jest w stanie.
    Musisz zrobić dokładnie to co opisane jest w tematach poświęconych temu problemowi
    To moja, krótka odpowiedź

Wczytywanie...

Poleć forum