1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja, czy pathowanie? problem z najnowszymi grami.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Pfeifer, Sierpień 8, 2011.

1. Pfeifer

Pfeifer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam wszystkich forumowiczów.
    mój problem bynajmniej wyjątkowy nie jest, ale czytając forum trafiłem na kilka skrajnych rozwiązań. żeby uniknąć problemów, podam najpierw specyfikację konsoli:

arcade, wg poprzedniego właściciela przeróbka LT + 1.9, wersja interfejsu 2.0.135990.

problem jest następujący: gry z anti piracy 25 media, jak as:brotherhood, mimo poprawnego sfiksowania i wypalenia nie chodzą. ale nie tylko one, cod:bo oraz modern warfare 2 również nie działają, mimo że abgx nie informował mnie o ap25. 'niedziałanie' gier objawia się czarnym ekranem bez żadnych dodatkowych informacji. podczas wyświetlania się owej czerni niemożliwe jest wykonanie jakiejkolwiek operacji, czasami działa powrót do interfejsu głównego, ale nie zawsze. nie można też wysunąć płyty za pomocą przycisku. dopiero wyłączenie i włączenie konsoli pozwala wyjąć płytę. moje pytanie brzmi: jak ten problem rozwiązać i jak uruchomić najnowsze gry?

2. Lotnik421 Xbox One

3. opeael2

opeael2 Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    390
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Nidzica
  4. Pfeifer

Pfeifer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak to zrobić? będę sam w stanie zaktualizować konsolę?

5. Pfeifer

Pfeifer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czytałem też o patchowaniu gier. rozwiąże to mój problem?

6. Rurek7

Rurek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  7. Pfeifer

Pfeifer Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki, ale jak dla mnie - świeżaka - wygląda to dość skomplikowanie. jakie jest ryzyko, nazwijmy to wprost, spieprzenia konsoli podczas takiego chałupniczego updatowania?

8. Rurek7

Rurek7 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ryzyko nie jest duże gdy postępujesz zgodnie z instrukcją. Jeżeli czujesz, że to cię przerasta oddaj konsolę ekspertowi, lub po prostu poczytaj więcej na ten temat, pooglądaj trochę wideotutoriali (np. na spryciarze pl), a zobaczysz, że po jakimś czasie wkręcisz się w temat i sam zrobisz flasha konsoli. Polecam też przeczytać sobie tutorial wgrywania ixtreme dołączony do nowego jungleflashera.

Wczytywanie...

Poleć forum