1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dash 14179 przed flashem?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez FastMan, Maj 19, 2012.

1. FastMan

FastMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, posiadam Xbox360 Slim 250GB, na dniach będę go gdzieś oddawał do przeróbki, teraz mam tylko pytanie czy mogę dashboard zaktualizować do wersji 14179 czy zrobić to dopiero po flashu?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Tofu212

Tofu212 Banned

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jest to bez różnicy, pamietaj żeby grać z dysku gierki(z płytą napędzie)tylko kopie xgd3 nagrane nagrywarką ihas.

4. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Niekoniecznie. Można wykonać trick z muzyką i iHAS już nie jest potrzebny (oczywiście, jeżeli mamy w miarę dobrą nagrywarkę).

Jeśli masz Dash'a niższego od 13599, to zaktualizuj go teraz (usunie przeróbkę), bo nie masz pewności, ze "serwisant" zainteresuje się tym, że po aktualizacji przeróbka zniknie.

5. FastMan

FastMan Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Okej dzięki, konsolę już zaktualizowałem, aktualnie przeróbki nie mam wcale, bo nigdy nie była przerabiana. Nagrywarkę iHAS mam, tylko sprzedałem xenona i kupiłem slima.

Wczytywanie...

Poleć forum