Aktualizacja dash'a 12.2013 (2.0.16547.0) a LT

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

patrykUS

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Aktualizował ktoś dasha dzisiaj? Wyskoczyła mi aktualizacja i nie jestem pewien co do aktualizacji.. Jest jakieś info czy jest ona bezpieczna dla LT?
 

Krzychu1987

Banned
Ja właśnie aktualizuje, już 3 razy mi się konsola resetuje i jestem trochę już w nerwach.

Jak na razie ~30% i pobrało 45MB, do tego bardzo gorące powietrze konsola wypluwa z siebie. Może Windows 8 się instaluje .


ps.

Aktualizacja pobrała ~140MB z internetu a konsola wysłała do M$ ~8MB Z nowości to dash się ładuje bez reklam, a reklamy doładowują się w tle, innych zmień nie widzę pewnie wyjdą w praniu.
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Zainstalowałem i lt zostaje bez zmian czyli mozna bezpiecznie aktualizowac

Wysłane z telefonu L710
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Potwierdzam. Wszystko dziala jak należy.

Wysłane z Xperia U by Taptalk
 

duszekx360

Użytkownik
Użytkownik
co nowego wprowadziła?

Tapnięte z es dwójki!
 

trebol91

Użytkownik
Użytkownik
Żadnych zmian po tej aktualizacji nie zobaczyłem wiec zmiany muszą być raczej jakies kosmetyczne

Wysłane z telefonu L710
 

djtimon89

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
wyszło coś nowszego od 16537?
 

MGKAIKA5

Użytkownik
Użytkownik
tak właśnie dzisiaj
 

WRUB5ON

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nowy dash 2.0 16547.0 jak dla mnie nic nie zmienil wszystko chodzi tak samo jak przed update

Wysłane z mojego HTC Desire X za pomocą Tapatalk 2
 

nordicpower40

Świeżak
Świeżak
witam ja mam dash 14699 nie wiem czy aktualizowac ,konsola wciaz sie domaga a nie chce stracic lt.3.0,mozesz mi powiedziec czy bedzie bezpiczne?nie znam sie na tym za bardzo ,stary juz jestem
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jeżeli masz dash wyższy lub równy 2.0.13146.0 aktualizacja nie "usunie" przeróbki
Źródło: http://xboxforum.pl/dash-200/czy-aktualizacja-usunie-mi-przerobke-czytaae-1st-post-150688/
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Some changes have been made to how child accounts are managed and created

//wiki :p
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
aktualizuj nic się nie stanie... .
 

kubula

Świeżak
Świeżak
Niestety stanie się... Zainstalowałem 16547 i Fifa 14 przestałą się odpalać... nie widzi płyty. GTA V i reszta gier działa ok ale FIFA niestety nie... Co robić?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jakie LT miałeś?
Jak 3.0 to wyczyść cache konsoli.
 

mario1500

Użytkownik
Użytkownik
u mnie po aktualizacji wszystkie gierki śmigają, musisz mieć coś nie tak z tą FiFĄ
 

kubula

Świeżak
Świeżak
Wyczyściłem cache i wywaliłem jakąś aktualizację FIFY14, która się na dysku zainstalowała. Teraz FIFA śmiga ale chyba o graniu po sieci można zapomnieć, bo to właśnie ta nowa aktualizacja coś zmienia, że płyta nie jest widziana. Dzięki za pomoc!

Niestety problem nadal występuje... Fifa się odpaliła po czym znowu komunikat, żeby "przetrzeć płytę ściereczką". Wypaliłem jeszcze raz i dalej to samo... Co jest grane? Wszystkie inne gry działają, mam LT 3.0. Przed aktualizacją dasha Fifa14 normalnie śmigała.
 
Sprawdz grę na innej konsoli jak masz taką opcje. Jak działa wygląda ,że laser.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom