1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja DASH'a 24 maja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrvvbanan, Maj 25, 2011.

1. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siema. Od wczoraj xbox krzyczy mi o aktualizacji. Mam LT+, oraz jeszcze darmowe goldy, więc na razie gram multi ile się da. Ale pytanie co ten update dasha wprowadza, to ten co usuwa przeróbkę? Obecnie posiadam dasha oryginalnego z początku maja, tego co dodawał kinecta.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciejet

maciejet Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jeżeli zaktualizujesz przeróbka się cofnie zostanie dodane AP 25 itd.

4. mrvvbanan

mrvvbanan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wymaganie AP 2.5 już mam, bo nagrane przez kumpla Black Ops nie działa, bo nie wgrywał ap. Ale chodzi o przeróbkę, czy na pewno mi ją cofnie? Nie chodzi mi o tą z forum, tylko ta z XBL.

5. Fuks

Fuks Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    35
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Hindenburg
    Tak jeśli wgrasz tego nowego dasha wgra się się z powrotem oryginalny FW.

6. buszidos

buszidos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Ja mam pytanie? poszla mi aktualizacja z xbl i cofnelo mi do orginalnego FW, mam key do napebu i czy bede mogl jesczze raz zrobic flash napedu i nagrac jescze raz gry z nowym AP25 to bedzie smigac.

7. Diabolique

Diabolique Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    48
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    tak.

8. VoiTech PL

VoiTech PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czyli jeszcze raz. Mam przeróbkę już nie wiem od kiedy. Chyba z listopada. Po HP robiłem. Potem był update, który wymagał by Reach i CoD:BO oraz MW2 miały 2.5 nagrane.
    Od tamtego czasu nie robiłem update'a, wiec chyba omineły mnie jakieś dwa update'y. Czyli jesli dobrze rozumiem, to walnać update i wgrać w naped ponownie najnowszy LT+ Tak? Coś jeszcze wymaga to odemnie? Nagranie jakiś gier ponownie od nowa, czy jak? Pozdrawiam

9. blazejp

blazejp <a href="http://xboxforum.pl/artykuly-f206/%5Btuto V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Poczekaj aż wyjdzie nowy iXtreme
    Jak wgrasz na nowo LT+ to będą spowrotem działać ci gry ale kilka nie. BO m.in nie chodzi

10. VoiTech PL

VoiTech PL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No bo podobno te 6 gier z AP2.5 trzeba nagrać od nowa z kolejnym patchem. Bo AP2.5 sprawdza teraz po innym niż przed upadatem rekordzie czy coś takiego.

Wczytywanie...

Poleć forum