1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dasha bez napędu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez makaveli23l, Styczeń 9, 2013.

1. makaveli23l

makaveli23l Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam mam problem z aktualizacja kod 3151-3CD6-1600-2203-C000-0001 czyli albo spoof albo lt moje pytanie brzmi czy da się zrobić update z odlaczonym napędem a potem po prostu go podlaczyc nie tracąc przeróbki? Przejdzie aktualizacja?

Dodam że aktualny dash to 2.0.12625.0

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

2. Lotnik421 Xbox One

3. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
  4. Bajoj

Bajoj Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dla Twojej wiedzy updte nie usuwa ci przerobki tylko wprowadza nowy format gier xgd3 ktory po prostu stare lt nie obsluguje

Aktualizacja dasha do 2.0.13146.0 nie usuwa przeróbki tylko robi reflash napędu do nowego, oryginalnego FW który obsługuję format XGD3. M$ nie zrobił tego "na złość" piratom!

Wczytywanie...

Poleć forum