1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja dasha - co z flashem ?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez dkajzer, Sierpień 2, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. dkajzer

dkajzer Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na początek witam wszystkich Użytkowników.
    Posiadam Xboxa 360 z dashem w wersji 2.0.12625.0. Konsola była flashowana, jednak z góry zaznaczam że tylko i wyłącznie w celu odtwarzania kopii zapasowych gier, nie piractwa (pewnego razu kolega uśmiercił moją oryginalną płytę z grą Forza 3, a że głównie gram na PS3, to nie zależy mi na grze po sieci na Xboxie). Jednak z racji, że na PS3 nie zagram chociażby w Forzę i chciałbym zakupić czwartą część tych wyścigów, mam kilka pytań:
    1. Jak mniemam, żeby móc zainstalować Forzę 4, będę musiał zrobić aktualizację dasha, czy tak faktycznie jest?
    2. Podejrzewam również, że po aktualizacji dasha będę musiał kolejny raz flashować konsolę, by móc w dalszym ciągu korzystać z kopii zapasowych, zgadza się?
    3. Jeżeli faktycznie po aktualizacji dasha flash "znika", to co z graniem po sieci i z korzystaniem z XBL? Czy jest to bezpieczne (w domyśle, czy moja konsola zostanie zbanowana)?
    Z góry bardzo dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
    Pozdrawiam.

PS z racji że jestem mało zaawansowanym użytkownikiem Xboxa, a właściwie świeżakiem, to bardzo proszę o odpowiedzi w miarę zrozumiałym językiem :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.