1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dash'a do 13599 problem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez aldric, Styczeń 5, 2012.

1. aldric

aldric Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jako że jestem nowym użytkownikiem to witam wszystkich serdecznie ^^ i przechodzę odrazu do rzeczy
    Otóż jak w temacie mam problem z tą aktualizacją w konsolce został wymieniony napęd(był Liteon teraz mam samsunga z wgranym lt 2.0) jak sądzę to jest przyczyna problemu w trakcie aktualizacji wywala mi błąd 3080-351F-1600-2203-C000-0001 jest jakaś inna opcja niż kupno napędu jeśli tak to jaka? Oczywiście próbowałem wrzucić update z płytki z grą i z usb efekt jak się domyślacie ten sam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Zostaje zakup liteona

Wysłane z mojego LG-P920 za pomocą Tapatalk

4. aldric