1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dasha, drobne pytanka ;)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez MartinVip, Maj 18, 2014.

1. MartinVip

MartinVip Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem w tym troche zielony dlatego pytam, nie chce zebyscie sie denerwowali, bo na pewno powtarzal sie ten temat...

Tak wiec, mam przerobke LT 2.0.16537.0 dlugo nie gralem na xbl ale dzisiaj nabrala mnie ochota popykac na xbl. podlaczylem konsole do neta i wyskoczylo, ze trzeba zaktualizowac konsole zeby moc korzystac z xbl ale nie zaktualizowalem ;) tak wiec moje pytanie jest takie, pobiore sobie nowa aktualizacje 2.0.16747.0 wrzuce na pena i zaktualizuje i gdy podlacze do neta nie bedzie mnie juz prosilo o aktualizacje? i czy bede mogl sobie pykac w stare gry jak np bad company, batman, nfs, itd.? all gry nagrywam ihasem jak cos wszystko do tej pory hula i czy po aktualizacji tez tak bedzie...?

Z gory dzieki.
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. modem12

modem12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Polska
Wczytywanie...