1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dasha po włożeniu płyty z Far Cry 3

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Krukct, Czerwiec 22, 2013.

1. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Znajomy posiada Xboxa 360 fat, który był przerobiony (na 99% LT 3.0). Pobrał ostatnio Far Cry 3, wypalił i po włożeniu płyty do napędu konsola wyświetliła komunikat o aktualizacji dasha (nie pamięta co dokładnie), coś kliknął i teraz konsola wyświetla błąd.

Co można zrobić w takiej sytuacji? Da się to naprawić "w domu" np. wgraniem dasha z pendrive'a czy zostaje wizyta u gościa, który ponownie przerobi konsolę za ~50 zł?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    1 osoba to lubi.
  4. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dziękuję za odpowiedź. Przejrzałem dział LT i mam pytanie - czy dam radę zrobić to bez specjalnego kabla do podłączenia napędu konsoli do USB? Domyślam się, że nie, ale wolę mieć pewność.

Edit:

Wypakowałem aktualizację na pendrive, podpiąłem go do konsoli, pojawił się pasek aktualizacji i po sekundzie znów błąd.

5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Gdybyś faktycznie przejrzał dział lt to nie zadawał byś takich pytań... Tylko do liteona jest potrzebne probe do odczytu klucza, można sobie wykonać samoróbkę jak chcesz się bawić sam. Poza tym nawet nie napisałeś jaki masz napęd, więc ciężko coś doradzić.

6. Krukct

Krukct Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wychodzi na to, że znajomy ma Jaspera z napędem Lite-On.

7. bololabich

bololabich Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    tylko też warto powiedzieć że musisz mieć farta żeby pc zadziałał z podpiętym napędem x360 ja niestety takiego szczęścia nie miałem więc nie mogłem sobie przerobić :(

8. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
Wczytywanie...

Poleć forum