1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dasha pod Kinect dla JTAG

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez pabloromero, Maj 22, 2012.

1. pabloromero

pabloromero Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam.
    Dziś wpadł mi w ręce kinect. Niestety moja wysłużona konsolka ma zbyt starego dasha aby go obsługiwać (13599).
    Sprzęt ma na pokładzie JTAG i FSD. W jaki sposób mam zaktualizować dash, żeby bez przeszkód grać w gry pod kinecta?
    Nie jestem doświadczonym użytkownikiem, więc proszę o łopatologiczne wyjaśnienie.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Piotrek ELO

Piotrek ELO Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Słuchaj nie mam jtaga ani RGH ale moim zdaniem powinieneś zaktualizować kernel do najnowszego a potem wgrać dasha z pendriva.

chodzi o to że po zaaktualizowaniu konsoli dash z pendriva się nie wgra ale tylko avatary i pliki od kinecta

Ostatnio edytowane przez moderatora: Grudzień 24, 2014
  4. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
  5. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia: