1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dasha problem .

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kosa931993, Wrzesień 3, 2011.

1. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Siemanko mam małe pytanie mam ixtreme 1.9 i czy jak zaaktualizuje dashboard to czy nie skasuje mi się ixtreme ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    a jakiego masz obecnie dasha

4. onix212

onix212 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Śląsk
    zapewne skasuje jak nie masz slima lub wywali blad podczas instalacji dasha i bedziesz musial wgrac orginalne fw do napedu i dasha z pena i pozniej 1.91. jak nie masz potrzeby to nie wgrywaj nowszego lt 1.91 poczekaj na 2.0 bo 1.91 i tak nie uruchomi gier z XGD3

5. kulilin

kulilin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema, podpinam sie pod temat, moze ktos odpowie na moje pytania, dziwnym trafem, wszystkie moje zalozone tematy w dziale dla swiezakow laduja w koszu:/

Mam konsole z ixtreme 1.61, dash 8955, do tej pory dzialaly mi gry, jak Assasins Creed, COD BO itp.
    1. Chcialem zagrac teraz w fear'a 3 i pyta o aktualizacje, jaka musze wgrac aktualizacje i jakie beda tego konsekwencje? Gre przerobilem na Wave 4 programem 360WavesPatcher, czyli aktualki z plyty nie zrobie, musze z pendriva, ale jaki dash mam zainstalowac?
    2. Prosze tez o wyjasnienie z "wyciaganiem klucza napedu", nie mam klucza, a sam go teraz nie wyciagne (czytalem i jak dla mnie troche skomplikowane), czy, jak zaktualizuje dash, to juz strace mozliwosc wyciagniecia klucza, naped LiteOn...?
    3. Rozumiem, ze przestana mi tez dzialac gry COD BO i inne z zabezpieczeniem AP25?
    4. Jak wyjdzie nowy LT 2.0, to zmienie flash, ale co teraz mam zrobic, by moc zagrac w fear 3 i inne?
    5. Ponoc nowe gry beda usuwaly przerobke, np. GOW3, ale z LT 2.0 bedzie ok?
    6. Dodam, iz mam 18 mb wolnej pamieci standardowej, innej nie mam, ile potrzebuje, zeby wgrac nowy dash?
    7. Jesli zaktualizuje dash, to konsola zostanie oflagowana, nie gram przez neta?
    Jesli jeszcze potrzebuje cos wiedziec, a cos Wam sie nasunie, to prosze o odpowiedzi...

6. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mam dasha 12625 slima 250gb i ixtreme 1.9 to jak aktualizować tego dasha ? :p

7. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Bo chcę to robić dla jednej gry Deus Ex i niewiem czy po aktualizacji reszta moich gier bedzie działać .

8. thextraman

thextraman Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Jak masz 1.9 to nie ryzykuj, jest 1.91 ale lada chwila wyjdzie 2.0 więc się nie opłąca. Wtedy po prostu ściągnij aktualizację oprogramowania ze strony m$ i wgraj z pendrive'a/płyty. Czy da się cos więcej zrobić? Nie wiem może wypowie sie ktoś bardziej doświadczony.

Edit Ciesiel w innym temacie napisał, że jak masz 1.9 to się nie skasuje :) Zaczekaj, aż on potwierdzi i aktualizuj

Wczytywanie...

Poleć forum