1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dasha RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez koczol, Październik 4, 2014.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. koczol

koczol Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam pewien problem. Zrzuciłem nowe gry tj. fife 15 i forze 2 na dysk i wyskakuje mi komunikat o błędzie gdy je uruchamiam. Wyczytałem, że nalezy zrobic update dashboardu w konsoli. Szukałem cos na ten temat, ale nie bardzo wiem jak w moim przypadku to zrobic. Konsola od poczatku jak ją mam nie była aktualizowana.
    To tak:
    Dash mam w wersji 16203
    Klucze jakies dostałem do przerabiajacego konsolę wiec nie będzie chyba potrzeby zczytywać.

Jaką wersję mam wgrac i jak to zrobic krok po kroku? Proszę o pomoc i pozdrawiam

Info orso// Jesteś użytkownikiem nie zakładaj tematów w Świeżakach, przenoszę do odpowiedniego działu, masz tutorial w dziale JTAG/RGH napisany przez Eslorda

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
  4. pavvelll

pavvelll Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czy nie można po prostu skopiować dasha z pendrive na dysk xboxa zastępując stare pliki?

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Gdyby się dało, nikt by tutów nie robił...
    Kosz.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum