1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

aktualizacja dasha

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez LordLotr, Grudzień 13, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    Witam.
    Posiadam konsole fat elite jasper z lt 2.0 dash 2.0.12625. Czy po aktualizacji do nowego dasha konsola straci flash napedu?
    Z gory dziekuje

Tzn chodzi o to ze mam 2 konsole, jedna slimke 3 miesięczna ktora jest aktualizowana na bieżąco, fw oryginał ale stoi u mojej dziewczyny, a druga ta co opisałem na początku mam w domu i ostatnio wziąłem fife 13 aby pograć w domu i wolała o aktualizację.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Nie ale na xgd3 czeka cie dogrywanie topologi i jak masz jakies gry xgd3 w co watpie przy najnowszym nie beda smigac

1 osoba to lubi.
  4. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jedynie aktualizacja do 15574 wtedy wszystko gra jesli wyzej od razu LT 3.0 wgraj

5. akwarium25

akwarium25 Banned

Polubienia:
    234
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Top Secret:)
    Fifa z lt3 na lt 2 o ile macie taka zbierznosc lt nie zadziala. Co dasha jak orginal to rob . Xgd3 i tak na swojej nie grales. I ogolnie lt 3 bys musial wgrac. Jak fife orginal zamierzasz spilac to lt 3 zbedne. Z lt jest ta ,ze czasami bez ofw w napedzie dash moze nie chciec sie wgrac

6. Lucky Luke

Lucky Luke V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    125
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Wroclaw
Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum