1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dash'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez cezi123, Grudzień 15, 2010.

1. cezi123

cezi123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Piszę, bo się słabo znam, a znaleźć nic konkretnego nie mogłem, poza przerażeniem banami, ale nie o tym chciałem...

Jest taki problem:
    wszystko było ładnie i pięknie, aż do dzisiaj kiedy wgrałem nowego dash'a z oficjalnej strony XBOX. Konsola jest przerobiona, chętnie bym powiedział jakim napędem i w ogóle, ale kupiłem od kolesia i się za bardzo tym nie przejmowałem (przy okazji czy jest jakiś sposób żeby to sprawdzić ?). Teraz przestały mi działać wszystkie gry (niezbyt legalne), a wcześniej działały, albo po zredukowaniu Wave'a albo z płytą, którą wkładałem przed startem płyty z grą (znowu moja ignorancja -> nawet nie wiem co na niej było).

Przy okazji wgrałem NFS'a najnowszego, redukując Wave'a do 3 i także nie działa na tym nowym dash'u.

We wszystkich grach wyskakuje komunikat, że nie może odczytać płyty.

Pytanie:
    1. Czy da się coś zrobić żeby znowu wszystko działało jak wcześniej ? Jakiś patch czy coś?

Z góry dzięki za odpowiedzi i proszę o takie, które mogą mi coś pomóc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    1. nie da się cofnąć dasha , pozostaje zmiana flesha na lt+ jak masz LIte-on'a

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    Oryginaly Ci dzialaja?
    Jak nie to patrz:http://xboxforum.pl/sprzet-f27/blad-brudna-plyta-naprawa-regulacja-lasera-932.html

a tu jak rozpoznac naped:
    http://xboxforum.pl/sprzet-f27/jak-sprawdzic-jaki-naped-posiadamy-w-konsoli-7157.html

Wczytywanie...

Poleć forum