1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dash'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Gostek93, Czerwiec 4, 2011.

1. Gostek93

Gostek93 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,
    Mam w konsole przerobioną na LT 1.0 i chce zainstalować dash'a 12625, aktualnie mam 9199. Chciałem zagrać w L.A Noire i pyta mnie o aktualizacje. I teraz mam pytanie, czy po aktualizacji będę potrzebował klucz napędu oraz czy mogę zainstalować tą aktualizacje z płyty czy muszę z usb?

Z Góry dziękuj za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hekko

Hekko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    najlepiej instaluj aktualizacje 12625 z USB, ale jeśli nie masz pendrive, to instaluj z nagranej płyty, nie płyty z grą.

Do tej aktualizacji nie będzie ci potrzebny klucz.

Pamiętaj - nie aktualizuj na wyższy dashboard niż 12625 bo wtedy stracisz przeróbke.

Instrukcja update'a

Wczytywanie...

Poleć forum