1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dashboar 2.0.15574.0 Nie rozpoznaje płyt

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez lampartinho, Wrzesień 25, 2012.

1. lampartinho

lampartinho Banned Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam czy jak mam lt 3.0 i aktualizacje z neta sciagłem to mozliwe ze usuneła mi się przeróbka???
    Ostatnio xbox zarzyczył sobie aktualizacji i wgralem ja na mojego xboxa 360slim i po tej aktualizacj wgrał mi się dashboard 2.0.15574.0
    Po tej aktualizacji gry które dzialały mi na lt 3.0 ( Gears of war 3 saints row the third nfs the run) poprostu przestały działać wyskakuja dwa komunikaty albo nierozpoznana plyta albo nieobsługiwana plyta... Czy możliwe ze usunęło mi lt 3.0 jesli tak to mozna jakos usunac ta aktualizacje albo zrobic tak zebym miał z powrotem te lt 3.0

2. Lotnik421 Xbox One

3. BobaseQ

BobaseQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    A jak ja mam Lt 2.0 i chce wgrać nowego dashboarda ( 2.0.15574.0 ) to mi usunie przeróbkę ? Teraz mam 2.0.14719.0 . Przepraszam może pytanie nie tu gdzie trzeba ale jestem zielony w te sprawy a potrzebuje wiedzieć z góry dzięki .

4. maniekmaniu

maniekmaniu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Zobacz pozostałe gry które nie były wypalane pod LT3. Czyli dawniejsze gry. Jeżeli będą działały to wszystko jest oki i trzeba od nowa wypalić płyty.

5. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    nie usunie wszystko tak jak przy dashu 14719

1 osoba to lubi.
  6. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    aktualizacji dasha nie usuniesz tz nie wrocisz do starego, moim zdaniem nie usunelo ci LT , jaki miales wczesniej dash? trza bylo aktualizowac z pena mozliwe ze wgrala sie cicha :) choc moge sie mylic bo nie podpinam sie pod neta , zresetuj konsole , usun pamiec cache itp? potem zainstaluj gre na nowo i sprawdz czy smiga

7. BobaseQ

BobaseQ Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  8. breq

breq Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miałem ten sam problem, prawie zawału dostałem - takich herzklekotów dostalem :D

Po ponownej konfiguracji konsoli wszystko bangla

Wczytywanie...

Poleć forum