Aktualizacja Dashboard - offline [2.0.8955.0+Avatar/UpdateSPY]

SFU666

Banned
Użytkownik
magiczny--mialem tensam problem. Ściągnałem TĄ aktualizacje i wszystko poszło.

http://x360iso.org/oprogramowanie/12596-cos-dziwnego.html
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Ściągnąłem aktualizacje z tego tematu co podałeś, do której link wrzucił Uruk i dalej to samo. To chyba takie same aktualizacje.
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Musisz do katalogu głównego nagrać ten folder i nie na CD tylko na DVD
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Ale mausze tą aktualizacje nagrać na płytke z grą czy na osobną płyte dvd?
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Na osobną płytę DVD

Jak masz pendrive'a to lepiej za jego pomocą to zrobić, nie trzeba wtedy nic wypalać tylko włożyć pendrive do konsoli
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Nagrałem na dvd i dalej to samo. Konsola nic nie wyświetla na temat update. Wszystko jest jak powinno.
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
A jaką wersje dasha masz teraz zainstalowaną w konsoli ??
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Oj nie wiem, miałem instalowanego przy przeróbce napędu (miałem avatary), ale przy włożeniu płyty z grą, zapytano mnie o aktualizacje. Próbowałem aktualizować ale wyskoczył jakiś błąd. Nie wiem jaką mam wersje, ale nie mam teraz avatarów.

@Edit
Dodam, że po wyciągnięciu dystu gra działa normalnie i nie musze nic instalować. Jednak bez dysku to nie jest granie, konsola buczy, a płyta się niszczy.
 

falcon1984

Użytkownik
Użytkownik
Na jaką DVD to nagrałeś ? Firma i +/ - ?

Naprawdę nie masz pendrive'a... ?
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
No nie mam Pendriva, a aktualizacje nagrałem najpierw na dwie płyty CD-R Verbatima, a potem na dvd+r sony
 

Karpiu23

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
czy aktualizacja Dash'a może spowodować wieszanie się konsoli?
 

czachadymi89

Użytkownik
Użytkownik
Jasne jeśli panowie z m$ coś spartolili w pisaniu;)
 

ziombel

Użytkownik
Użytkownik
2 proste pytanka:

1. Jaka jest ta wersja ?
2. Jak sprawdzić wersję dashboard'a jaką posiadam ?

Pozdrawiam
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Wracając do swego problemu, zresztą już nieaktualnego, muszę powiedzieć, że po zgraniu aktualizacji na pendriva, wszystko śmiga, aż miło patrzeć. Nie wiem czemu nie chciało się aktualizować z płyty. Chciałbym zapytać czy ktoś aktualizował dasha z płyty i miał jakiś problem?

@Ziombel
1. Aktualizacja jest najnowsza jak do tej pory
2. Nie wiem
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
2 proste pytanka:

1. Jaka jest ta wersja ?
2. Jak sprawdzić wersję dashboard'a jaką posiadam ?

Pozdrawiam
1. Jak to jaka ??
2. W ustawieniach jest taka zakładka jak "Dane systemowe" i tam jest napisane jaką wersję dasha aktualnie posiadasz.

Wyszła nowa wersja do pobrania:
Aktualizacja NXE 2.0.7371.0(najnowsza) bez avatarów - Kliknij aby pobrać
 

hypnos

Użytkownik
Użytkownik
Wyszła nowa wersja do pobrania:
Aktualizacja NXE 2.0.7371.0(najnowsza) bez avatarów
Pytanie moze malo dyskretne, ale ciekawie mnie jedna kwestia... Skad wytrzasnales update luzem? ;)
 

PonczeQ

Użytkownik
Użytkownik
A wersja z avatarami?? Można prosić?? I jeszcze jedno... Właśnie skąd Ty wytrzasnąłeś tą aktualizację, jak na stronie microsoftu nie widzę... pozdrawiam

EDIT: Co wnosi ta nowa aktualizacja?? Chodzi mi o poprawki...
 

offtopic

Użytkownik
Użytkownik
Pytanie moze malo dyskretne, ale ciekawie mnie jedna kwestia... Skad wytrzasnales update luzem? ;)
Z dysku :).

A wersja z avatarami?? Można prosić?? I jeszcze jedno... Właśnie skąd Ty wytrzasnąłeś tą aktualizację, jak na stronie microsoftu nie widzę... pozdrawiam

EDIT: Co wnosi ta nowa aktualizacja?? Chodzi mi o poprawki...
Na początku wgraj wcześniejszą aktualizację z avatarami, a następnie wersję 2.0.7371.0.

Zmiany >> Xbox 360 System update now available (no new features) - Xbox Live's Major Nelson
 

PonczeQ

Użytkownik
Użytkownik
Ja jak tak kiedyś zrobiłem to było bez avatarów potem... Czyli jak mam teraz z avatarami i wgram tą wersję to będą avatary, dobrze rozumuje??
 

PonczeQ

Użytkownik
Użytkownik
Wolę poczekać od Ciebie na tą wersję z avatarami, bo nie chcę czegoś zwalić w konsoli... Pozdrawiam...

PS: Odpisz na mój powyższy post czy dobrze rozumuje... :)
 

Do góry Bottom