Aktualizacja Dashboard - offline [2.0.9199.0+Avatar] oficjalny

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

banan1996

Banned
Mam problem. Wgrałem to na płytę DVD+R przez nero "nagraj dane na DvD". Dałem do x'a wyłaczyłem włączyłem i nic. Nadal jest napisane "nośnik zawiera różne materiały". Przez pendrive mi też nie idzie. A no i mam nie przerobionego x'a to zadziała to? Pozdrawiam i czekam.
 

naruto29

Banned
Użytkownik
ja też mam ten problem co zrobić??
 

Splaree

Użytkownik
Użytkownik
a zmieniliście nazwę folderu z $SystemUpdate_9199 na $SystemUpdate?
 

adam372

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko pięknie. Nawet "kukiełki" powróciły :D
 

Tymonxxx22

Banned
Pobrałem przez LIVE
 

math_man

Świeżak
Świeżak
Witam
Konsolę mam z 16MB nandu a nie mam dysku ni karty pamięci. Włożę pendriva z aktualizacją i uda się ten proces poprzez zainstalowanie na pendrivie ?

// Edit
albo np tylko zaktualizować te pliki które odpowiadają za prace pendriva jako dysk ?
 

lobinos

Użytkownik
Użytkownik
Czy można grać w gry bez nagrywania na dysk??
 

math_man

Świeżak
Świeżak
a logicznie pomyśleć nie potrafisz ? jeśli by nie można było to człowiek bez dysku musiałby kupić pendriva 16GB co nie przyniosło by zysków M$ więc po co takie gupoty mieli by robić ?
 

Riiko

Banned
sorry ze tu pisze ale czy po tym update moge zrzucic na pena dlc, np. do AC2 i beda dzialac? .
 

Rolo89

Użytkownik
Użytkownik
Nie...
 

Seawolf

Użytkownik
Użytkownik
Wczoraj wgrałem aktualizacje która miała być rzekomo z avatarami, dysk mi od banowało, jednak avatarów nie mam, dziś jak próbuje wgrać aktualizację z tego wątku to konsola nie widzi jej. Pendrive jest sformatowany do Fat32, jest jeden folder z poprawna nazwą a w nim pliki, w menu x'a nie mam nigdzie opcji "usuń aktualizacje systemu", próbowałem tez podłączać pendrive w różnych momentach i wyłączać konsole z włożonym pendrivem, nic nie działa. Pomocy.
@EDIT. http://www.xbox.com/en-US/support/systemuse/xbox360/console/systemupdates.htm << ściągnąłem z tego linku aktualizacje i nagrałem na płyte wg instrukcji tam podanych i zadziałało po włożeniu płyty i ponownym uruchomieniu x'a
 

atmpitbull

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wczoraj wgrałem aktualizacje która miała być rzekomo z avatarami, dysk mi od banowało, jednak avatarów nie mam, dziś jak próbuje wgrać aktualizację z tego wątku to konsola nie widzi jej. Pendrive jest sformatowany do Fat32, jest jeden folder z poprawna nazwą a w nim pliki, w menu x'a nie mam nigdzie opcji "usuń aktualizacje systemu", próbowałem tez podłączać pendrive w różnych momentach i wyłączać konsole z włożonym pendrivem, nic nie działa. Pomocy.
@EDIT. Xbox.com | How To - How To Get System Updates For Your Xbox 360 << ściągnąłem z tego linku aktualizacje i nagrałem na płyte wg instrukcji tam podanych i zadziałało po włożeniu płyty i ponownym uruchomieniu x'a
Zmień nazwę folderu z $SystemUpdate_9199 na $SystemUpdate
 

Krepel7

Użytkownik
Użytkownik
Jak moge zmienić format plików z fat na fat32? Nie umiem tego znaleść;/
 

Blackburn

Użytkownik
Użytkownik
programem USB Disk Storage Format Tool
 

JaCyNa

Użytkownik
Użytkownik
a po tej aktualizacji można zgrywac mp3 z płyty na dysk? czy dalej nie... ?
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie można, zgrać można cd audio
 

nikroy

Użytkownik
Użytkownik
Dodaje coś ta aktualizacja do avatarów?
 

Jarek882

Banned
Użytkownik
Dodaje coś ta aktualizacja do avatarów?
Nic nie dodaje..
 

golem94

Użytkownik
Użytkownik
A czy mozna wgrywac dema gier i premium themes na pendriva ?
 

moon

Użytkownik
Użytkownik
Dema tak, a co do Premium Theme's nie wiem, ale chyba tak :)
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom