1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dashboard - Płyta główna corona, co zrobić? POMOCY !

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Ziomek1221, Październik 17, 2014.

1. Ziomek1221

Ziomek1221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, najnowsze gry jak fifa 15 wymagają najnowszego Dashbord'u, przeczytałem kilka poradników dotyczących aktualizacji dasha, ale mam płyte corona v2 (czy jakoś tak), zrobiłem juz zrzut nand, ale nie wiem jak sprawdzic swoj CPU key, mam FSD 3, aha i jeszcze jedna rzecz, nie ogarniam troche Jrunner'a ani xeBuild Gui, a mianowicie jak ustawic aby wgral sie najnowszy dash jaki jest ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. baton

baton Moderator Członek Załogi Moderator Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    879
    Punkty za osiągnięcia:
    93
    Miasto:
    SZ/OST
    Tu masz tutek http://xboxforum.pl/artykuly-196/aktualizacja-dashboardu-w-rgh-jtag-v-2-1-a-147268/ jak nie czujesz się na siłach( lub tego nie ogarniasz) to zanieś konsolę tam gdzie ją przerabiałeś zaoszczędzisz sobie nerwów,ostatnio na forum ktoś uwalił sobie konsolę z rgh przy aktualizacji dasha.

Wczytywanie...

Poleć forum