1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dashboard Problem e66

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez mrowa95, Grudzień 17, 2013.

1. mrowa95

mrowa95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam ! Moja konsola to xbox 360 dashboard 2.0 12625. płyta główna to Xenon z tego co wywnioskowałem , oraz napęd samsunga/toshiba (czarne oraz czerwone kabelki) i wgraną przeróbkę lt2.0. I teraz mam pytanie bo chciałem zaaktualizować dasha wiem że usunęło by mi to przeróbkę ale mniejsza . Chodzi o to że podczas aktualizacji dasha wyskakuje problem e66. Myślałem żeby zaaktualizować dasha i wgrać od nowa lt2.0 ( nigdy tego nie robiłem ale z konkretnym poradnikiem myślę że dałbym radę) Co mogę zrobić w takiej sytuacji ? Głównie zależy mi żeby pograć w gta 5...

2. Lotnik421 Xbox One

3. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Wgrać ofw do napędu( orginalny soft) i zainstalować dasha póżniej wgrać lt 2.01.

4. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
    Na czas aktualizacji wgraj oryginalny firmware.

5. mrowa95

mrowa95 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Rozumiem ale jak to zrobić ? Możecie mnie jakoś pokierować bo będę robił to pierwszy raz wiem że muszę wyciągnąć napęd z konsoli i podłączyć pod komputer przez kabel sata tak ? Czyli wyciągam napęd wrzucam oryginalny firmware , wkładam napęd z powrotem do konsoli aktualizuje dasha i znów wyciągam napęd i wgrywam lt2.01 ?

6. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
  7. greg88

greg88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam posiadam konsolę z napędem samsunga ale widzi go jako 16d2s czyli ktoś kiedyś zrobił spoof-a. Ja chciałem zrobić nowego dash-a ale wywala kod statusu pod sam koniec, czyli nalezy zgrać key wsadzić jakiegoś litka i wtedy zrobić dash-a. Więc tak zrobiłem tak że w junglu zgrałem key samsunga potem podłączyłem mój naped 16d2s bo taki posiadam zgrałem key i wgrałem wsad 0251 3.0 do litka z key-em samsunga. Zrobiłem aktualizację i jest wszystko ok, po zaktualizowaniu dash-a wyjąłem mój 16d2s i włożyłem tego samsunga co był w konsoli tylko tam był lt1.4 a ja zrobiłem 2.01 i tu problem. Konsola się odpala wszystko jest dobrze do czasu włożenia gry posiadam oryginał gta4 i ona dziala bez problemu ale inne gry które mu wkładam wyświetla się E66, i tu koledzy nie wiem co robić bo oprócz lt 2.01 nic więcej nie robiłem. Proszę o podpowiedź co xle jest zrobione że wywala błąd. Ten samsung w konsoli dalej widoczny jest jako 16d2s

8. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Musisz kupoc liteona

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalk 4

9. greg88

greg88 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A jakbym zrobił na nowo klucz z samsunga wsad lt 2.01 i manual spoof.

10. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
    nic to nie da

Wczytywanie...

Poleć forum