1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dashboard ?!?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kulilin, Wrzesień 4, 2011.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kulilin

kulilin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem zaczął się, jak chciałem zagrac w fear 3, serious sam hd itp, konsola woła o aktualkę. Do tej pory wszystkie gry mi śmigały, co mam zrobić, posiadam następujący flash i dash:
    Ixtreme: 1.61,
    Dash: 8955,
    jeśli zaktualizuje dash do wersji 13599, to czy aktualka usunie mi przeróbkę?
    Wolę poczekać i zmienić flash dopiero, jak wyjdzie LT 2.0, miałem małą przerwę w graniu, a teraz nowe gry już nie chcą śmigać:p
    Jeśli mogę zaktualizować dash, to jeszcze jedno pytanie: jak wypalać płyty, najpierw abgx, później 360WavesPatcher na Wave 4 (bo Wave 4 jest ponoć do 1.61) i później wyplić? Czy tylko sam 360WavesPatcher wystarczy?
    Dzięki za pomoc...

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3212
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Tak usunie Ci przeróbkę. Jak sam nie będziesz flashował To Tobie się nie opłaca. Bo niedługo wychodzi LT 2.0 i znów zabulisz za flash napadu.

4. Kniaziu

Kniaziu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Jeśli zaktualizujesz to masz po przeróbce, musisz od nowa zrobić flash na dzień dzisiejszy Lt 1.91. Później tylko każdą grę abgx360 i możesz śmigać.

5. kulilin

kulilin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    dzięki za szybkie odpowiedzi, zaczekam w takim razie na LT 2.0 i dopiero wtedy wgram nowy dash i flash, pozdro!

6. kosa931993

kosa931993 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Zrób aktualizacje dasha i wgraj ixtreme 1.91 masz tutoriala jest to dość proste :)

7. Specter

Specter Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Bezpiecznie mozesz zaktualizować do 12625

8. kulilin

kulilin Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hmm... jeśli zaktualizuję dash do 12625, to nie usunie mi przeróbki, a będę mógł grać w nowsze gry typu f.e.a.r. 3? Poczytam na temat wgrywania ixtreme, ale chyba jednak wolę, żeby ktoś inny mi to zrobił :D ktoś, kto robił to juz nie raz...

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum