1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dashboarda a refleash napedu

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kluska1212, Listopad 4, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. kluska1212

kluska1212 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam!

Mam xboxa lt 3.0 i dashboard 2.0.15574 chciałbym zaktualizować dashborda żeby móc grać w GTA V. Wszyscy mi piszą żebym śmiało aktualizował i, że nic się nie stanie, ale w temacie na xbox forum o aktualizacji dashborda wyczytałem, że może zrobić refleash napedu(czyli usunąć przeróbkę). Co mam zrobić? Gdy zaktualizuje dashborada i wsadzę nieoryginalną grę to odrazu zadziała czy trzeba coś robić? Czy mogę zaktualizować za pomocą pirackiego GTA V czy muszę wgrać na pendrive'a?

2. Lotnik421 Xbox One

3. tel

tel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    134
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    To przeczytaj ten temat jeszcze raz tym razem uważnie. Dowiesz się, że nic się nie stanie i aktualizacja nie usunie przeróbki. Aktualizować możesz jak chcesz, z pena, płyty, podł. konsolę pod neta.

4. Shiniox

Shiniox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rzeszów
    Spokojnie możesz aktualizować.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia: