1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dashboarda po przeróbce

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez paroled, Luty 25, 2010.

1. paroled

paroled Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Tarnów
    Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób zaktualizować Dashboard (bo chyba o to chodzi w tym komunikacie)
    Zciagnalem z torrenta "Darksiders", dzieki pomocy forum udało mi sie zmienic wave na odpowiedni dla mojego iextrema ale teraz wyskakuje mi własnie taki komunikat. Po wybraniu "TAK" wyskakuje ekran z paskiem postępu
    ale kiedy dochodzi do konca konsola uruchamia sie ponownie i znowu wyskakuje obraz z pierwszego screena.
    Podejzewam, ze nalezaloby dokonac aktualizacji w jakis inny malo magiczny sposob ale nie potrafie sie przekopywac przez forum, chociaz prosze mi uwierzyc probowalem odmieniac "aktualizacja dashboard'a" przez wszystkie przypadki w opcji szukaj... Moze kiedy skoncze byc swiezakiem to juz nie bede zadawal kretynskich pytan:p
    Bede wdzieczny za pomoc
    Pozdrawiam

2. Lotnik421 Xbox One

3. Itaro14Q

Itaro14Q Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    patrz jak już zaktualizujesz konsole nie no to jak ci bedzie drugi raz wyskakiwać wciśni nieaktualizuj wyskoczy ci okienko x-box'a wciśnij graj i wio powinno działać tez tak mam bo gry pa****e :D

4. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
  5. paroled

paroled Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4