1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dashboard'a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kadecior, Marzec 3, 2011.

1. kadecior

kadecior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Moja konsolka to X360 Arcade LT+, mam jakiegoś starego dasha(nie mam awatarów etc) wszytskie gierki smigają, ale niektóre gry potrzebują akutalizacji dasha, np BulletStorm, i czy jesli zrobie aktualziacje to gry takie jak Halo:Reach które posiadam i nie musiałem nic robić z AP25 bedą nadal chodziły czy bede musiał dograć do nich to złamanie AP25 a potem na nowo nagrać?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Hosee

Hosee Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  4. kadecior

kadecior Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam update dash'a z podanego linku zrobić? I wtedy nowe gry będą chodziły bez potrzeby aktualizacji a nagrane np Halo:Reach nie będzie potrzebowało dogrania AP25?

Wczytywanie...

Poleć forum