1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja dashboardu i przeróbka - jak to zrobić?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez EsotericSoul, Styczeń 13, 2014.

1. EsotericSoul

EsotericSoul Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,
    kupiłam przerobionego XBOX-a 360. Nie wiem, jaką ma przeróbkę, jednak chyba nie ma to i tak znaczenia, bowiem nie mogę odpalić na niej nowszych gier, np. Catherine.
    Chciałabym zrobić zatem konieczną do tego aktualizację dashboardu, a potem ponownie przerobić konsolę, bo pewnie obecna przeróbka zostanie usunięta.

Jak zatem zaktualizować dashboard i później przerobić ponownie konsolę (jaką przeróbkę najlepiej zastosować)?
    Próba aktualizacji X-a zarówno przez sieć, jak i z pen drive'a kończy się tym komunikatem:

Uprzejmie proszę o napisanie, co powinnam zrobić, aby zaktualizować dasha i przerobić X-a.
    Będę wdzięczna za ewentualne linki do tutoriali, chociaż wypisanie mi kolejnych etapów działania (z najważniejszymi informacjami oczywiście, zwłaszcza takimi jak wersja dasha i rodzaj przeróbki) w odpowiedniej kolejności też mnie ucieszy :)

Proszę nie skreślać mnie tylko dlatego, że jestem kobietą - powinnam sobie z tym poradzić, jeśli całość wymaga tylko działania z programami, pen drive'ami etc. ;)

Dane dot. konsoli, które znam:
    Konsola z 20.09.2006 r.
    Dashboard 2.0.9199.0.
    Napęd Toshiba/Samsung.

Pozdrawiam,
    Kasia

Wczytywanie...

Poleć forum