1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Aktualizacja Dashboardu oraz flash napędu.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ShadouQ, Maj 13, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. ShadouQ

ShadouQ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Cześć ! Chciałem pograć sobie w Assassina 2(oryginał z xbl) i woła mi o tittle update. Mam przeróbke i dash 2.0.14699.0 czy te nowe 2 dashe wydane w tym roku usuną mi przeróbke ? Mam pytanie też o flash napędu Ihas 124b, wgrałem już raz frimware i teraz wgram jeszcze raz pod daną płytę(Platinum mbipg101-r10-065) to czy będę mógł np. nagrać na płytę firmy np. TDK ( tylko przykład) muzykę itd.(już wiem) ? Co mogę zrobić jak mam sflashowany napęd i po ustawieniu abgx'a 360 z tego wątku http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ po "wklejeniu" Assassina brotherhooda wyskakuje napis " asb360(czyli moje iso) isn't recognized as an Xbox 360 iso or Stealth Pass. ("obraz robiłem sam " z plików data skleiłem za pomocą img burna .
    Dzięki z góry za odp ?:D

2. Lotnik421 Xbox One

3. adam34689

adam34689 V.I.P V.I.P Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    504
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Aktualizacja nie usunie Ci LT. Źle obraz zripowałeś.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum